|
|
|
|
|
|
Niciun produs
ROADINGER Rack PRO 4U 265 mm adancimeCase rack 4U ZD-057931 |
|
ROADINGER Rack PRO 4U 265 mm adancime
Rack case 4U, versiune HIGHLINE, cu adancime de montare 265 mm si latime frontala 19". Este echipat cu sine de rack frontale si posterioare, are o constructie din multiplex de mesteacan de 9 mm si un finisaj laminat. Are cadre din profil aluminiu 20 mm cu margini rotunjite, include 4 incuietori tip butterfly, 2 manere rabatabile cromate si este prevazut cu picioare din cauciuc. Capacitate maxima: 50 kg. Dimensiuni: 53 x 41 x 20,5 cm, greutate 7,75 kg, fabricat in Europa.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 26 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Rack case 4U, versiune HIGHLINE, cu adancime de montare 265 mm si latime frontala 19". Este echipat cu sine de rack frontale si posterioare, are o constructie din multiplex de mesteacan de 9 mm si un finisaj laminat. Are cadre din profil aluminiu 20 mm cu margini rotunjite, include 4 incuietori tip butterfly, 2 manere rabatabile cromate si este prevazut cu picioare din cauciuc. Capacitate maxima: 50 kg. Dimensiuni: 53 x 41 x 20,5 cm, greutate 7,75 kg, fabricat in Europa.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici generale:
Specificatii tehnice:
Specificatii Tehnice ROADINGER Rack PRO 4U 265 mm adancime
| Dimensiuni exterioare | 530 x 410 x 205 |
| Culoare | Negru |
| Incarcatura maxima | 50 kg |
| Material | Lemn |
| Latime interior | 19 inch (483 mm) |
| Inaltime interior | 4U (180mm) |
| Greutate | 7.75 |
| Tip produs | Case rack 4U |
| Adancime utila | 265 mm |
| Tagline | case rack rack 19 inch 4u 265mm negru |
Review-uri ROADINGER Rack PRO 4U 265 mm adancime