Niciun produs
Neumann BCM 104 MTMicrofon de broadcast ZD-055581 |
|
Neumann BCM 104 MT
Neumann BCM 104 MT este un microfon de studio "state of the art" pentru aplicatii de tip broadcast, podcast sau streaming. Acesta are o diafragma mare si caracteristica polara cardioida. Acesta dispune de pop screen integrat menit sa diminueze plozivele.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 109 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
Informatii produs:
Neumann BCM 104 MT este un microfon de studio "state of the art" pentru aplicatii de tip broadcast, podcast sau streaming. Acesta are o diafragma mare si caracteristica polara cardioida. Acesta dispune de pop screen integrat menit sa diminueze plozivele.
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii tehnice:
Specificatii Tehnice Neumann BCM 104 MT
| Tip | Condenser |
| Caracteristica polara | Cardioid |
| Impedanta | 50 ohmi |
| Banda de frecvente | 20 - 20000 Hz |
| Alimentare | 48 V |
| SPL maxim | 138 dB |
| Conexiuni | XLR - 3 pini |
| Sensibilitate | 22 mV/Pa |
| Microfon pentru | Broadcast |
| Raport semnal-zgomot | 87 dB |
| Conexiune USB | Nu |
| Greutate | 500 g |
| Dimensiuni | 85 x 64 mm |
| Tip produs | Microfon de broadcast |
| Tagline | cardioid condenser xlr broadcast |
Review-uri Neumann BCM 104 MT