Niciun produs
LD Systems SAT 82 G2Boxa de perete ZD-030377 |
|
LD Systems SAT 82 G2
LD Systems SAT 82 G2 este o boxa audio de perete potrivita pentru instalatiile fixe, ce ofera o putere de 120W.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 19 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
LD Systems SAT 82 G2 este o boxa audio de perete potrivita pentru instalatiile fixe, ce ofera o putere de 120W.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici:
- boxa audio de perete pasiva SAT 82 G2, realizata din MDF de 12 mm
- woofer de 8 inchi
- tweeter de 1 inch
- putere 120W
- raza dinamica a frecventei 50 - 20000 Hz
- SPL 93 dB - max 114 dB
- impedanta 8 Ohmi
- dimensiuni 274 x 410 x 243 mm
- culoare neagra
- greutate 7 Kg / boxa
- boxa audio potrivita pentru instalatii de sunet fixe in baruri, cafenele, restaurante si centre comerciale
- pret per bucata
Specificatii Tehnice LD Systems SAT 82 G2
| Impedanta | Da |
| Banda de frecvente | 50 - 20000 Hz |
| Culoare | Neagra |
| Greutate | 7 kg |
| Dimensiuni | 274 x 410 x 243 mm |
| Tip produs | Boxa de perete |
| Difuzor (inchi) | 8 |
| Putere maxima (W) cu impedanta | 120 |
| Tagline | boxa perete 8 inch |
Review-uri LD Systems SAT 82 G2