|
|
|
|
|
|
Niciun produs
Lab Gruppen CPA2402Amplificator radioficare ZD-054928 |
|
Lab Gruppen CPA2402
Lab Gruppen CPA2402 este un amplificator de radioficare profesional, cu 2 canale de 240W, ideal pentru aplicatii comerciale si industriale. Suporta boxe Low-Z (4/8 Ohm) si High-Z (70/100 V), oferind flexibilitate totala in configuratie. Dispune de 6 intrari mic/line, redare audio prin Bluetooth si USB, control individual al volumului, egalizator bass/inalte si functii de prioritate si intrerupere muzica de fundal. Lab Gruppen CPA2402 este perfect pentru restaurante, hoteluri, magazine, scoli sau birouri, fiind fiabil, silentios (fara ventilator) si usor de instalat.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 55 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
* PRP = Pret recomandat de producator
Informatii produs:
Lab Gruppen CPA2402 este un amplificator de radioficare profesional, cu 2 canale de 240W, ideal pentru aplicatii comerciale si industriale. Suporta boxe Low-Z (4/8 Ohm) si High-Z (70/100 V), oferind flexibilitate totala in configuratie. Dispune de 6 intrari mic/line, redare audio prin Bluetooth si USB, control individual al volumului, egalizator bass/inalte si functii de prioritate si intrerupere muzica de fundal. Lab Gruppen CPA2402 este perfect pentru restaurante, hoteluri, magazine, scoli sau birouri, fiind fiabil, silentios (fara ventilator) si usor de instalat.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici generale:
Specificatii tehnice:
Iesiri audio:
Intrari audio:
Control:
Control de ton:
Indicatori:
Bluetooth:
Cerinte pentru unitatea USB:
Sistem:
Performanta:
Circuit de protectie:
Alimentare, tensiune (siguranta):
Dimensiuni si greutate:
Specificatii Tehnice Lab Gruppen CPA2402
| Banda de frecvente | 20 Hz - 20 kHz |
| THD | 0.05% |
| Numar iesiri | 2 |
| Iesiri impedanta mica | Da |
| Iesiri impedanta mare | Da |
| Greutate | 3.6 kg |
| Dimensiuni | 44 x 437 x 248 mm |
| Tip produs | Amplificator radioficare |
| Putere (W) | 240 |
| Putere maxima (W) | 101 - 250 |
| Iesire Ohmi | Da |
| Iesire Volti | Da |
| Tagline | amplificator radioficare 2 iesiri 240w 100v low impedance |
Review-uri Lab Gruppen CPA2402