|
|
|
|
|
|
Niciun produs
🪇️ Primăvara sună bine: STUDIO & ÎNREGISTRĂRI AUDIO & DJ MICROFOANE CHITARE PIANE & INSTRUMENTE LUMINI ACCESORII
🪇️ Primăvara sună bine: STUDIO & ÎNREGISTRĂRI AUDIO & DJ MICROFOANE CHITARE PIANE & INSTRUMENTE LUMINI ACCESORII
Lab Gruppen CPA1201Amplificator radioficare ZD-054931 |
|
Lab Gruppen CPA1201
Lab Gruppen CPA1201 este un amplificator de radioficare profesional, cu 1 canal de 120W, ideal pentru aplicatii comerciale si industriale. Suporta boxe Low-Z (4/8 Ohm) si High-Z (70/100 V), oferind flexibilitate totala in configuratie. Dispune de 3 intrari mic/line, redare audio prin Bluetooth si USB, control de volum, egalizator bass/inalte si functii de prioritate si intrerupere muzica de fundal. Lab Gruppen CPA1201 este perfect pentru restaurante, hoteluri, magazine, scoli sau birouri, fiind fiabil, silentios (fara ventilator) si usor de instalat.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 48 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
Informatii produs:
Lab Gruppen CPA1201 este un amplificator de radioficare profesional, cu 1 canal de 120W, ideal pentru aplicatii comerciale si industriale. Suporta boxe Low-Z (4/8 Ohm) si High-Z (70/100 V), oferind flexibilitate totala in configuratie. Dispune de 3 intrari mic/line, redare audio prin Bluetooth si USB, control de volum, egalizator bass/inalte si functii de prioritate si intrerupere muzica de fundal. Lab Gruppen CPA1201 este perfect pentru restaurante, hoteluri, magazine, scoli sau birouri, fiind fiabil, silentios (fara ventilator) si usor de instalat.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici generale:
Specificatii tehnice:
Iesiri audio:
Intrari audio:
Control:
Control de ton:
Indicatori:
Bluetooth:
Cerinte pentru unitatea USB:
Sistem:
Performanta:
Circuit de protectie:
Alimentare, tensiune (siguranta):
Dimensiuni si greutate:
Specificatii Tehnice Lab Gruppen CPA1201
| Garantie | 24 |
| Banda de frecvente | 20 Hz - 20 kHz |
| THD | 0.05% |
| Numar iesiri | 1 |
| Iesiri impedanta mica | Da |
| Iesiri impedanta mare | Da |
| Greutate | 3.1 kg |
| Dimensiuni | 44 x 437 x 248 mm |
| Tip produs | Amplificator radioficare |
| Putere (W) | 120 |
| Putere maxima (W) | 101 - 250 |
| Iesire Ohmi | Da |
| Iesire Volti | Da |
Review-uri Lab Gruppen CPA1201