|
|
|
|
|
|
Niciun produs
🪇️ Primăvara sună bine: STUDIO & ÎNREGISTRĂRI AUDIO & DJ MICROFOANE CHITARE PIANE & INSTRUMENTE LUMINI ACCESORII
🪇️ Primăvara sună bine: STUDIO & ÎNREGISTRĂRI AUDIO & DJ MICROFOANE CHITARE PIANE & INSTRUMENTE LUMINI ACCESORII
Lab Gruppen CMA1201Amplificator radioficare ZD-054937 |
|
Lab Gruppen CMA1201
Lab Gruppen CMA1201 este un amplificator de radioficare profesional, ideal pentru aplicatii comerciale si industriale. Include 1 canal cu putere de 120W si suporta atat sisteme Low-Z (4/8 Ohm), cat si High-Z (70/100V), pentru flexibilitate maxima. Dispune de 4 intrari mic/linie cu control individual de volum, functii de prioritate, control bass/inalte si iesire auxiliara pentru extinderea sistemului de amplificare. Usor de instalat si utilizat, este perfect pentru restaurante, hoteluri, magazine, scoli sau birouri, pentru muzica ambientala sau sistem de anunturi.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 37 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
* PRP = Pret recomandat de producator
Informatii produs:
Lab Gruppen CMA1201 este un amplificator de radioficare profesional, ideal pentru aplicatii comerciale si industriale. Include 1 canal cu putere de 120W si suporta atat sisteme Low-Z (4/8 Ohm), cat si High-Z (70/100V), pentru flexibilitate maxima. Dispune de 4 intrari mic/linie cu control individual de volum, functii de prioritate, control bass/inalte si iesire auxiliara pentru extinderea sistemului de amplificare. Usor de instalat si utilizat, este perfect pentru restaurante, hoteluri, magazine, scoli sau birouri, pentru muzica ambientala sau sistem de anunturi.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici generale:
Specificatii tehnice:
Iesiri audio:
Intrari audio:
Control frontal:
Control spate:
Control de ton:
Indicatori:
Sistem:
Performanta:
Circuit de protectie:
Alimentare, voltaj si siguranta:
Dimensiuni si greutate:
Specificatii Tehnice Lab Gruppen CMA1201
| Garantie | 24 |
| Banda de frecvente | 20 Hz - 20 kHz |
| THD | 0.05% |
| Numar iesiri | 1 |
| Iesiri impedanta mica | Da |
| Iesiri impedanta mare | Da |
| Greutate | 3.6 kg |
| Dimensiuni | 44 x 437 x 248 mm |
| Tip produs | Amplificator radioficare |
| Putere (W) | 120 |
| Putere maxima (W) | 101 - 250 |
| Iesire Ohmi | Da |
| Iesire Volti | Da |
Review-uri Lab Gruppen CMA1201