|
|
|
|
|
|
Niciun produs
🪇️ Primăvara sună bine: STUDIO & ÎNREGISTRĂRI AUDIO & DJ MICROFOANE CHITARE PIANE & INSTRUMENTE LUMINI ACCESORII
🪇️ Primăvara sună bine: STUDIO & ÎNREGISTRĂRI AUDIO & DJ MICROFOANE CHITARE PIANE & INSTRUMENTE LUMINI ACCESORII
Sennheiser 3-PACK e 835Set de 3 microfoane dinamice ZD-054529 |
|
Sennheiser 3-PACK e 835
Sennheiser E-835 este un microfon dinamic, cu caracteristica polara cardioid, potrivit pentru voce si reprezinta un standard pentru salile de repetitii, studiourile de acasa, pe scenele din club sau in cadrul prezentarilor. Aceasta preferinta se datoreaza versatilitatii acestuia, imunitatii la feedback si a calitatii exceptionale de captare a sunetului chiar si la distante variabile.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 24 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
*Pretul de vanzare inainte de campanie
Informatii produs:
Sennheiser E-835 este un microfon dinamic, cu caracteristica polara cardioid, potrivit pentru voce si reprezinta un standard pentru salile de repetitii, studiourile de acasa, pe scenele din club sau in cadrul prezentarilor. Aceasta preferinta se datoreaza versatilitatii acestuia, imunitatii la feedback si a calitatii exceptionale de captare a sunetului chiar si la distante variabile.
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii Tehnice Sennheiser 3-PACK e 835
| Tip | Dinamic |
| Caracteristica polara | Cardioid |
| Impedanta | 350 ohmi |
| Garantie | 36 |
| Banda de frecvente | 40 Hz - 16 kHz |
| Conexiuni | XLR 3 pin |
| Sensibilitate | 2.7 mV-Pa |
| Greutate | 330 g |
| Dimensiuni | 48 x 180 mm |
| Tip produs | Set de 3 microfoane dinamice |
Review-uri Sennheiser 3-PACK e 835