Niciun produs
Genelec F OneSubwoofer activ ZD-033727 |
|
Genelec F One
Genelec F One este un subwoofer activ, compact, creat special pentru a aduce impreuna pana la cinci boxe active Genelec G One sau o pereche de sisteme Genelec G Two/G Three.
- Design elegant.
- 6.5 inch.
- Bass Management System
- Tehnologie Intelligent Signal Sensing (ISS)
Unitate de vanzare: bucata
Acest produs nu mai face parte din oferta Zeedo sau nu se mai produce.
Nou
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 59 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Genelec F One este un subwoofer activ, compact, creat special pentru a aduce impreuna pana la cinci boxe active Genelec G One sau o pereche de sisteme Genelec G Two/G Three.
- Design elegant.
- 6.5 inch.
- Bass Management System
- Tehnologie Intelligent Signal Sensing (ISS)
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii:
- SPL: 98 dB
- Difuzor de 6.5 inch
- Frecventa de raspuns: 35 - 85 Hz, LFE 35 - 120 Hz
- Putere amplificare: 40 W
- Dimensiuni: 251 x 305
- Greutate: 6.3 kg
- Conexiuni:
Intrare analog RCA
1 x intrare jack 3.5 stereo
5 x iesiri RCA analog
Specificatii Tehnice Genelec F One
| Banda de frecvente | 35 Hz - 85 Hz |
| Putere RMS | 40 W |
| SPL maxim | 98 dB |
| Difuzor | 6.5 inchi |
| Greutate | 6.3 kg |
| Dimensiuni | 251 x 305 |
| Tip produs | Subwoofer activ |
| Putere (RMS) | 40 W |
Review-uri Genelec F One