Niciun produs
Genelec 8020 DPMMonitor activ de studio ZD-033713 |
|
Genelec 8020 DPM
Genelec 8020D este un monitor de studio activ, pe 2 cai, de mici dimensiuni, dar de inalta calitate.
- Putere RMS: 100 W
- Difuzor de 4 inch.
-Tehnologie Directivity Control Waveguide (DCW)
- Tehnologie Diffraction Enclosure (MDE)
- Tehnologie Intelligent Signal Sensing (ISS)
- Stativ Iso-Pod
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 46 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
Informatii produs:
Genelec 8020D este un monitor de studio activ, pe 2 cai, de mici dimensiuni, dar de inalta calitate.
- Putere RMS: 100 W
- Difuzor de 4 inch.
-Tehnologie Directivity Control Waveguide (DCW)
- Tehnologie Diffraction Enclosure (MDE)
- Tehnologie Intelligent Signal Sensing (ISS)
- Stativ Iso-Pod
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii:
- SPL: 100 dB
- Frecventa de raspuns: 56 - 25.000 Hz
- Putere amplificare: Woofer 50 W + Tweeter 50 W
- Clasa de amplificare: D
- Dimensiuni: 242 x 151 x 142 mm
- Intrare XLR analog
- Greutate: 3.2 kg
Specificatii Tehnice Genelec 8020 DPM
| Tip | Activ |
| Conectori intrare | XLR |
| Configuratie | 2 cai |
| Putere RMS | 100 W |
| Greutate | 3.2 kg |
| Dimensiuni | 242 x 151 x 142 mm |
| Tip produs | Monitor activ de studio |
| Difuzor joase-medii (inchi) | Sub 5 |
| Difuzor joase (inchi) - Interval | Sub 5 |
| Putere (RMS) | 100 W |
| Tagline | 2 cai xlr 100w rms |
Review-uri Genelec 8020 DPM