Niciun produs
Focusrite Red 8LineInterfata audio 58x64 I/O cu Dante ZD-041430 |
|
Focusrite Red 8Line
Red 8Line este o interfata audio Thunderbolt 3 de 58 intrari si 64 iesiri, cu 2 preamplificatoare de microfon Red Evolution si 8 canale Line balansate I/O cu conectori DB25. Are conectivitate audio cu nivel de linie, DigiLink, Dante, ADAT si S/PDIF.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 299 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Red 8Line este o interfata audio Thunderbolt 3 de 58 intrari si 64 iesiri, cu 2 preamplificatoare de microfon Red Evolution si 8 canale Line balansate I/O cu conectori DB25. Are conectivitate audio cu nivel de linie, DigiLink, Dante, ADAT si S/PDIF.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici esentiale:
Include pachet software Hitmaker Expansion:
Update: Hitmaker Expansion include acum Korvpressor si REAMP. Korvpressor este un compresor unic ce poate obtine un mix clar si echilibrat, iar REAMP poate recrea sonoritatea calda a amplificatoarelor analog si a magnetofoanelor folosite in studiouri pentru inregistrari.
Specificatii:
Intrari si iesiri simultane
Microphone Inputs
Line Inputs 1-8
Instrument Inputs
Line Outputs 1-8
Monitor Outputs
Headphone Outputs
Crosstalk
Line Crosstalk
Output Crosstalk
Headphone Crosstalk
Digital Performance
Front Panel Connectivity
Headphone Outputs
Rear Panel Connectivity
Pro Tools|HD
Dante
Mic Inputs
Line Level
ADAT
S/PDIF
Monitor Outputs
Loop Sync
World Clock
PSU
Front Panel Indicators
Power
Heat Performance
Specificatii Tehnice Focusrite Red 8Line
| Tip | Interfata Audio |
| Banda de frecvente | 20 - 20000 Hz |
| Iesire casti | 2 |
| Numar intrari | 58 |
| Numar iesiri | 64 |
| Rezolutie audio | 24 bit |
| Conexiuni intrare | DB25 |
| Conexiuni iesire | DB25 |
| Preamplificator microfon | 2 |
| Phantom Power | Da |
| Software inclus | Da |
| Greutate | 4.84 kg |
| Dimensiuni | 44 x 482 x 343 mm |
| Tip produs | Interfata audio 58x64 I/O cu Dante |
| Video demonstrativ | Da |
| Tip Conexiune | Thunderbolt |
| Sample Rate | 192 kHz |
| Intrari de microfon | 2 |
| Intrari de linie | 58 |
| Intrari de instrument | 2 |
| Iesiri tip linie | 64 |
| Midi IN OUT | Nu |
| Tagline | 58 intrari 64 iesiri thunderbolt phantom power |
Review-uri Focusrite Red 8Line