|
|
|
|
|
|
Niciun produs
Audio Technica U857QMicrofon gooseneck ZD-013424 |
|
Audio Technica U857Q
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 25 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii Tehnice Audio Technica U857Q
| Tip | Condenser |
| Caracteristica polara | Cardioid |
| Impedanta | 250 ohmi |
| Banda de frecvente | 30 Hz - 20 kHz |
| Phantom Power | 11-52V DC |
| Tip microfon | Gooseneck |
| Conexiuni | XLR 3 pini |
| Sensibilitate | -39 dB |
| Greutate | 144 g |
| Dimensiuni | Ø cap |
| Tip produs | Microfon gooseneck |
| Tagline | microfon gooseneck condenser cardioid xlr conferinta phantom power |
Review-uri Audio Technica U857Q