|
|
|
|
|
|
Niciun produs
Audio Technica U853AMicrofon condenser ZD-013422 |
|
Audio Technica U853A
Microfon condenser cardioid pentru instalatii fixe Audio Technica U853A.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 32 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Microfon condenser cardioid pentru instalatii fixe Audio Technica U853A.
Unitate de vanzare: bucata
Ducand mai departe traditia Audio-Technica, noul microfoan overhead din seria unipoint®. U853A este ideal pentru captarea vocii vorbite, a spectacolelor de teatru, a orchestrelor simfonice si al corurilor, atat pentru amplificare, cat si pentru inregistrari. Cu constructie robusta, profil redus si imunitatea excelenta la radiatii electromagnetice, Audio-Technica U853A ofera o solutie sofisticata si extrem de versatila oricarui sistem audio.
Echipat cu tehnologia inovatoare UniGuard&trade., acest microfon ofera o imunitate de neegalat la orice interferenta RF.
Beneficiaza de un filtru high pass la 80Hz UniSteep®. care reduce simtitor captarea zgomotelor de frecventa joasa, fara a influenta in mod negativ calitatea sunetului captat.
Accesorii incluse:
- windscreen {13696,Audio Technica - AT8153}.
- windscreen {13703,Audio Technica - AT8154}.
- sistem de suspendare a microfonului {13645,Audio Technica - AT8451}.
- modul de alimentare {13565,Audio Technica - AT8531}.
- adaptor filet {13644,Audio Technica - AT8438}.
Specificatii Tehnice Audio Technica U853A
| Tip | Condenser |
| Caracteristica polara | Cardioid |
| Impedanta | Phantom |
| Banda de frecvente | 30 Hz - 20 kHz |
| Phantom Power | 11-52V DC |
| Tip microfon | Suspendabil |
| Conexiuni | XLR 3 pini |
| Sensibilitate | Phantom – 43 dB Baterie – 43 dB |
| Greutate | 14 g |
| Tip produs | Microfon condenser |
Review-uri Audio Technica U853A