|
|
|
|
|
|
Niciun produs
Beamz Panther 15 Pocket 10WMoving head beam ZD-030307 |
|
|
2 Review(s)
(2 review-uri)
|
Beamz Panther 15 Pocket 10W
Beamz Panther 15 Pocket este un moving head de tip beam (raza) ce are dimensiuni compacte si putere de 10W ce asigura o intensitate luminoasa potrivita pentru utilizarea in locatiile de evenimente sau cluburi de dimensiuni reduse, cat si pe scena.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 16 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Beamz Panther 15 Pocket este un moving head de tip beam (raza) ce are dimensiuni compacte si putere de 10W ce asigura o intensitate luminoasa potrivita pentru utilizarea in locatiile de evenimente sau cluburi de dimensiuni reduse, cat si pe scena.
Unitate de vanzare: bucata
Moving head-ul LED Panther 15 poate fi folosit atat in format DMX cat si in mod Stand-Alone unde poti alege functionarea in mod Automatic sau in mod Sound, putand selecta modul de operatiune la simpla apasare a unui buton pe telecomanda infrarosu inclusa in pachet. Atunci cand moving head-ul opereaza in mod DMX, vei avea controlul complet al echipamentului fie cu ajutorul a 4 canale sau 13 canale DMX. Totodata, moving head-ul Beamz Panther 15 Pocket 10W iti ofera functii precum viteza stroboscopului ajutabila si posibilitatea de selectare a valorii dimmerului intre 0-100%.
Beamz Panther 15 Pocket 10W este un moving head ce se potriveste de minune in locatiile fixe ce au tavane joase precum cluburi mici (in special cele de muzica electronica datorita razei beam pe care moving head-ul o proiecteaza) cat si in locatiile de evenimente fixe precum sali de nunti si botezuri sau evenimente corporate.
Beamz Panther 15 Pocket 10W este un moving head de buget, ce se adreseaza celor ce cauta o solutie flexibila la un pret ce nu produce o gaura in portofel, pastrand caracteristici si functii performante la un cost redus de achizitie si functionare.
Caracteristici moving head LED:
- moving head compact de tip beam
- miscare Pan 540 grade
- miscare Tilt 270 grade
- 1 x LED 10W RGB
- poate fi utilizat atat in mod DMX, Sound cat si Stand-alone
- 4-13 canale DMX
- sincronizare Master-Slave
- 3 show-uri pre-programate
- include telecomanda IR ce poate fi folosita doar in modul DMX
- mod auto cu viteza ajustabila
- viteza strobo ajustabila
- dimmer 0-100%
- control individual al culorii
- dimensiuni 175 x 155 x 290 mm
- greutate 2.3 Kg
Specificatii Tehnice Beamz Panther 15 Pocket 10W
| Tip lampa | LED |
| Numar canale DMX | 4 - 13 |
| Tip raza | Beam |
| Greutate | 2.3 kg |
| Dimensiuni | 175 x 155 x 290 mm |
| Tip produs | Moving head beam |
| Putere totala (W) | 10W |
| Flux Luminos (Lumeni) | Nespecificat |
| Mix de culoare | RGBW |
| Zoom motorizat | Nu |
| Focus motorizat | Nu |
| Gobo rotativ | Nu |
| Gobo static | Nu |
| Iris | Nu |
| Prisma | Nu |
| Profile | Nu |
| Tagline | moving head beam led 10w rgbw |
Curiozitate
Acest model apare listat ca si varianta pocket, adica cea care permite funtionarea modulului fara a fi conectat la o sursa de curent, dar nu vad nici o specificatie despre capacitatea bateriei incorporate.
Este doar model ce funtionaliza conectat la sursa de curent...