|
|
|
|
|
|
Niciun produs
Audio Technica ATM650Microfon dinamic de instrumente ZD-013359 |
|
Audio Technica ATM650
Microfon instrumental dinamic hipercardioid Audio Technica ATM650.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 13 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Microfon instrumental dinamic hipercardioid Audio Technica ATM650.
Unitate de vanzare: bucata
- este echipat cu un magnet de neodim Hi-ENERGY ce ofera un semnal de iesire puternic si are un raspuns in frecventa adecvat instrumentelor muzicale - cabinete de chitara electrica, toba mica si alte elemente de percutii.
- datorita modelului polar hipercardioid, microfonul ATM650 reduce captarea sunetelor nedorite din lateral si din spate, ducand la o izolare mai buna a sursei captate si ofera o fiabilitate excelenta, indiferent de aplicatia in care este folosit.
- grilajul multi-strat asigura pozitionarea facila, cat mai aproape de sursa iar constructia reduce zgomotul de manevrare si asigura un sunet constant de la un microfon la altul.
- lungime de 164.2 mm.
- diametru de 38.8 mm.
- conector iesire XLR, tata in 3 pini.
Accesorii incluse:
- clema de prindere {13573,Audio Technica - AT8470} pentru filet de 5/8"-27.
- adaptor de la filet de 5/8"-27 la 3/8"-16.
- geanta de protectie.
Ideal pentru:
- toba mica, toba mare, cinele, pian, acordeon, chitara acustica, cabinet chitara.
Specificatii Tehnice Audio Technica ATM650
| Tip | Dinamic |
| Caracteristica polara | Hipercardioid |
| Impedanta | 300 ohm |
| Banda de frecvente | 80 Hz - 17 kHz |
| Phantom Power | 11-52V DC |
| SPL maxim | 152 dB |
| Conexiuni | XLR 3 pin |
| Sensibilitate | - 56 dB |
| Recomandat pentru | Toba mica percutii amplificatoare de chitara |
| Raport semnal-zgomot | 69 dB |
| Greutate | 279 g |
| Tip produs | Microfon dinamic de instrumente |
| Universale | da |
| Tobe si percutii | da |
| Amplificatoare | da |
| Recomandat tobe | toba mica |
Review-uri Audio Technica ATM650