|
|
|
|
|
|
Niciun produs
Audio Technica ATH-M50X WHCasti studio profesionale ZD-025587 |
|
|
2 Review(s)
(2 review-uri)
|
Audio Technica ATH-M50X WH
ATH-M50x WH atinge aceleasi performante sonore ca si originalul ATH-M50, model laudat de liderii ingineriei audio si jurnalistii din intreaga lume. Aceste casti de monitorizare ofera o experienta inegalabila pentru multe aplicatii, difuzare, inregistrare, DJ, sunet live, cu ajutorul difuzoarelor mari cu care sunt prevazute cupele, izolarii fonice si a constructiei robuste. Pentru usurinta in exploatare M50x vine cu trei cabluri detasabile, doua cabluri drepte de 1.2m si 3m si un cablu spiralat de 1.2m-3m.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 15 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
ATH-M50x WH atinge aceleasi performante sonore ca si originalul ATH-M50, model laudat de liderii ingineriei audio si jurnalistii din intreaga lume. Aceste casti de monitorizare ofera o experienta inegalabila pentru multe aplicatii, difuzare, inregistrare, DJ, sunet live, cu ajutorul difuzoarelor mari cu care sunt prevazute cupele, izolarii fonice si a constructiei robuste. Pentru usurinta in exploatare M50x vine cu trei cabluri detasabile, doua cabluri drepte de 1.2m si 3m si un cablu spiralat de 1.2m-3m.
Unitate de vanzare: bucata
Casti pentru monitorizare, dinamice inchise, Audio Technica ATH-M50X WH:
Materialul earcup-ului si a bandei de sustinere au primit upgrade-uri pentru a-i creste durabilitatea fara a compromite calitatea sunetului.
ATH-M50x mentine calitatea sunetului cu ajutorul raspunsului in frecventa extins si buna definire a frecventelor joase.
Difuzoarele mari de 45mm neodim de-a lungul unei game de frecvente extinse reda sunetul cu o claritate exceptionala, bobina din fir de aluminiu placat cu cupru oferind bas profund si precis cu frecvente inalte foarte clare.
M50x pentru o monitorizare facila cu o singura ureche are cupe circumauriculare pivotante la 90 de grade.
ATH-M50x WH vine complet echipat cu: husă, adaptor înșurubabil 1/8” (3.5mm)-1/4” (6.3mm) și trei cabluri (1.2-3m spiralat; 3m drept; 1.2m drept).
Specificatii tehnice ATH-M50x WH:
- Driver: 45 mm
- Magnet: Neodim
- Răspuns în frecvență: 15 - 28 000 Hz
- Putere max. de intrare: 1600 mW la - 1 kHz
- Sensibilitate: 99 dB
- Impedanță: 38 ohms
- Masa: 284g fără cablu și conector
- Cablu: Include: cablu spiralat de1.2m - 3m; cablu drept de 3m; cablud drept de 1.2m
- Conector: jack-mic stereo de 1/8" (3.5 mm) placat cu aur și adaptor profesional înșurubabil 1/4" (6.3 mm)
Specificatii Tehnice Audio Technica ATH-M50X WH
| Impedanta | 38 ohm |
| Banda de frecvente | 15 - 28000 Hz |
| Culoare | Alb |
| Sensibilitate | 99 dB |
| Cablu detasabil | Da |
| Driver casti | 45 mm |
| Greutate | 284 g |
| Design | Over-Ear |
| Tip produs | Casti studio profesionale |
| Noise Cancelling | Nu |
| Tip transmisie | Cablu |
| Sistem | Inchise |
| Tagline | casti studio over-ear inchise detasabil alb |
Review-uri Audio Technica ATH-M50X WH
Audio Technica ATH-M50X WH
Sunt mulțumit de acest produs.
Apreciez deasemeni calitatea serviciilor.
Audio
Geniale