|
|
|
|
|
|
Niciun produs
Zoom MS-60B+Pedala multi-effects pentru bass ZD-050444 |
|
Zoom MS-60B+
MS-60B+ este un procesor multi-effect accesibil pentru chitara bass care are dimensiunile unei simple pedale si ofera o multime de efecte customizabile si amp sim-uri (permite folosirea a 6 efecte simultan). Acesta dispune de MIDI prin conexiune USB si poate fi alimentat cu 2 baterii AA, alimentator (nu este inclus) sau prin USB bus.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 16 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
Informatii produs:
MS-60B+ este un procesor multi-effect accesibil pentru chitara bass care are dimensiunile unei simple pedale si ofera o multime de efecte customizabile si amp sim-uri (permite folosirea a 6 efecte simultan). Acesta dispune de MIDI prin conexiune USB si poate fi alimentat cu 2 baterii AA, alimentator (nu este inclus) sau prin USB bus.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici:
Peste 95 de efecte si emulatoare de amplificatoare/cabinete de chitara bass
Suporta pana la 6 efecte folosibile simultan
100 de patch-uri (85 de preset-uri + 15 pentru user)
Tuner cromatic integrat
Display LCD
Port USB pentru update-uri de firmware si alimentare prin bus
Tap tempo pentru sincronizarea delay-ului
Conexiune MIDI prin USB
Functie auto save
Intrare 1/4 inch
Iesire dubla 1/4 inch
Alimentare prin 9V (alimentatorul nu este inclus), 2 baterii AA sau USB Bus
Specificatii Tehnice Zoom MS-60B+
| Tip | Pedala multi-effects pentru bass |
| Alimentare | 9V |
| Conexiune USB | Da |
| Conexiune MIDI | Da |
| Modeling | Da |
| Tuner inclus | Da |
| Pedala de expresie | Nu |
| Iesire de linie | Da |
| Greutate | 368 g |
| Dimensiuni | 133 mm × 79 mm × 61 mm |
| Tip produs | Pedala multi-effects pentru bass |
| Video demonstrativ | Da |
| Tip procesor | Stompbox |
Review-uri Zoom MS-60B+