Niciun produs
Zoom M3 MicTrakRecorder Shotgun ZD-046261 |
|
Zoom M3 MicTrak
Zoom M3 MicTrak este un recorder shotgun ce inregistreaza pe 32-bit. M3 are o iesire de linie pentru a trimite audio direct la intrarea camerei si are un model de inregistrare mono/90°/120° selectabil.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 22 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Zoom M3 MicTrak este un recorder shotgun ce inregistreaza pe 32-bit. M3 are o iesire de linie pentru a trimite audio direct la intrarea camerei si are un model de inregistrare mono/90°/120° selectabil.
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii tehnice:
Intrari:
Microfon shotgun
Microfon lateral:
Iesiri:
Conector LINE OUT
Conector PHONE OUT
Inregistrare:
USB: Conector USB tip C
Transfer de fisiere: USB 2.0
Alimentare:
Dimensiuni 71.6 × 201.3 × 38 mm
Greutate (inclusiv bateriile) 135 g
Continutul pachetului:
Specificatii Tehnice Zoom M3 MicTrak
| Caracteristica polara | Multi-pattern |
| Numar de canale | 4 |
| SPL maxim | 133 dB SPL |
| Mediu de stocare | SDHC/SDXC |
| Memorie interna | Nu |
| Greutate | 135 g |
| Dimensiuni | 71.6 × 201.3 × 38 mm |
| Tip produs | Recorder Shotgun |
| Video demonstrativ | Da |
| Tagline | microfon shotgun camera video |
Review-uri Zoom M3 MicTrak