|
|
|
|
|
|
❗ Vineri 1 Mai, Showroomul este INCHIS. Multumim pentru intelegere!
❗ Vineri 1 Mai, Showroomul este INCHIS. Multumim pentru intelegere!
Yamaha HS5 WMonitor de studio activ ZD-047562 |
|
Yamaha HS5 W
Yamaha HS5 este un monitor de studio activ cu 2 cai, echipat cu un difuzor de bass de 5 inch si un tweeter de 1 inch, oferind o putere de amplificare de 70W. Are o frecventa de raspuns liniara intre 54Hz si 30kHz, un crossover la 2kHz si o impedanta de intrare de 10 kOhmi. HS5 include de asemenea un potentiometru de nivel si doua intrari, una XLR si una TRS. Culoare: Alb
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Atentie: Ultimul produs in stoc!
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 17 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Pret fara TVA: 689.26
Yamaha HS5 W
Solicita postarea acestui produs in SICAP. Daca ai si alte cerinte, scrie-ne in campul mai jos si un consultant te va contacta in cel mai scurt timp.
Informatii produs:
Yamaha HS5 este un monitor de studio activ cu 2 cai, echipat cu un difuzor de bass de 5 inch si un tweeter de 1 inch, oferind o putere de amplificare de 70W. Are o frecventa de raspuns liniara intre 54Hz si 30kHz, un crossover la 2kHz si o impedanta de intrare de 10 kOhmi. HS5 include de asemenea un potentiometru de nivel si doua intrari, una XLR si una TRS. Culoare: Alb
Unitate de vanzare: bucata
| Disponibilitate: La Comanda |
Yamaha HS5 este un monitor de studio activ, conceput pentru a oferi o reproducere sonora precisa si de inalta fidelitate, adresandu-se in principal domeniilor de productie muzicala, mix audio si productie video. Monitorul de studio Yamaha HS5 face parte din seria HS de la Yamaha, recunoscuta pentru calitatea si precizia sonora.
Yamaha HS5 se remarca prin designul sau compact si solid, care ii permite sa fie utilizat in diverse configuratii de studio, inclusiv in camere mici, fara a compromite calitatea sunetului. Monitorul de studio Yamaha HS5 este bi-amplificat, asigurand astfel o reproducere precisa a sunetului pe intregul spectru audibil. Amplificatoarele integrate ofera putere suficienta pentru a asigura o performanta optima a sistemului in orice conditii.
Cu un raspuns in frecventa extins si un crossover bine proiectat, Yamaha HS5 permite monitorizarea detaliata a mixajelor audio, permitand producatorilor sa auda fiecare subtilitate sonora, ceea ce este esential in procesele de productie muzicala si mixing.
Specificatii:
EAN: 4957812558259
Specificatii Tehnice Yamaha HS5 W
| Tip | Activ |
| Banda de frecvente | 54 - 30000 Hz |
| Culoare | Alb |
| Configuratie | 2 cai |
| Putere RMS | 70W |
| Difuzor inalte | 1 |
| Greutate | 5.3 kg |
| Dimensiuni | 170 x 285 x 222 mm |
| Tip produs | Monitor de studio activ |
| Video demonstrativ | Da |
| Difuzor joase-medii (inchi) | 5 - 8 |
| Difuzor joase (inchi) - Interval | 5 - 8 |
| Difuzor joase (inchi) | 5 |
| Putere RMS (W) | 70 W |
| Tagline | 2 cai 5 inch 70w rms |
Review-uri Yamaha HS5 W
| IN STOC |
Ajutați-ne să îmbunătățim noul motor de căutare!
