|
|
|
|
|
|
Niciun produs
Sennheiser HSP Essential Omni-Black EWMicrofon headset ZD-055298 |
|
Sennheiser HSP Essential Omni-Black EW
Sennheiser HSP Essential Omni este un microfon headset profesional, ideal pentru prezentari, spectacole si evenimente live. Echipat cu o capsula KE 4, ofera un sunet clar, cald si natural, chiar si la niveluri ridicate de presiune acustica (pana la 148 dB), fara distorsiuni. Designul ergonomic si flexibil al suportului asigura o fixare sigura si confortabila, adaptandu-se usor diferitelor forme anatomice. Rezistent la transpiratie si construit din materiale robuste, microfonul este usor de intretinut si include piese individuale ce pot fi comandate si inlocuite. Microfonul este de culoare neagra si include un conector EW Jack TRS 3.5 mm.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 29 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
Informatii produs:
Sennheiser HSP Essential Omni este un microfon headset profesional, ideal pentru prezentari, spectacole si evenimente live. Echipat cu o capsula KE 4, ofera un sunet clar, cald si natural, chiar si la niveluri ridicate de presiune acustica (pana la 148 dB), fara distorsiuni. Designul ergonomic si flexibil al suportului asigura o fixare sigura si confortabila, adaptandu-se usor diferitelor forme anatomice. Rezistent la transpiratie si construit din materiale robuste, microfonul este usor de intretinut si include piese individuale ce pot fi comandate si inlocuite. Microfonul este de culoare neagra si include un conector EW Jack TRS 3.5 mm.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici generale:
Specificatii tehnice:
Accesorii incluse:
Specificatii Tehnice Sennheiser HSP Essential Omni-Black EW
| Tip | Condenser |
| Model microfon | Headset |
| Caracteristica polara | Omnidirectional |
| Impedanta | 1 kOhm |
| Banda de frecvente | 20 - 20000 Hz |
| Lungime cablu | 1.3 m |
| SPL maxim | 148 dB |
| Conexiuni | 3 pini LEMO |
| Sensibilitate | 2.5 mV-Pa |
| Greutate | 25 g |
| Tip produs | Microfon headset |
| Compatibil Senn | da |
| Tagline | microfon headset lavaliera condenser omnidirectional lemo |
Review-uri Sennheiser HSP Essential Omni-Black EW