|
|
|
|
|
|
Niciun produs
Sennheiser HS 2 BE 3-pinMicrofon headset ZD-054811 |
|
Sennheiser HS 2 BE 3-pin
Microfonul headset HS 2 BE 3-pin este excelent pentru aplicatii profesionale, oferind o calitate exceptionala a sunetului datorita capsulei omnidirectionale MKE 2. Conceput pentru a fi purtat la gat, include un cablu din otel rezistent si are un gat flexibil scurt pentru pozitionare optima. Este perfect atat pentru vorbire, cat si pentru cantat, fiind compatibil cu transmitatoarele wireless bodypack. Usor de utilizat si foarte rezistent, are culoare bej si include conector LEMO cu 3 pini.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 38 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
Informatii produs:
Microfonul headset HS 2 BE 3-pin este excelent pentru aplicatii profesionale, oferind o calitate exceptionala a sunetului datorita capsulei omnidirectionale MKE 2. Conceput pentru a fi purtat la gat, include un cablu din otel rezistent si are un gat flexibil scurt pentru pozitionare optima. Este perfect atat pentru vorbire, cat si pentru cantat, fiind compatibil cu transmitatoarele wireless bodypack. Usor de utilizat si foarte rezistent, are culoare bej si include conector LEMO cu 3 pini.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici generale:
Specificatii tehnice:
Continut pachet:
Specificatii Tehnice Sennheiser HS 2 BE 3-pin
| Tip | Condenser |
| Model microfon | Headset |
| Caracteristica polara | Omnidirectional |
| Impedanta | 1000 ohm |
| Banda de frecvente | 20 - 20000 Hz |
| Lungime cablu | 1.6 m |
| SPL maxim | 140 dB |
| Conexiuni | 3 pini LEMO |
| Greutate | 28.9 g |
| Tip produs | Microfon headset |
| Compatibil Senn | da |
| Tagline | microfon headset lavaliera condenser omnidirectional lemo |
Review-uri Sennheiser HS 2 BE 3-pin