|
|
|
|
|
|
Niciun produs
Sennheiser EW-DX SK (R1-9)Transmitator bodypack ZD-054284 |
|
Sennheiser EW-DX SK (R1-9)
Sennheiser EW-DX SK este un transmitator bodypack wireless echipat cu un conector jack de 3,5 mm, compatibil cu sistemele Sennheiser Evolution Wireless Digital.
Banda de frecvente: R1-9 (520 - 607.8 MHz)
| Frecvență | Detalii frecvență | EW-DX SK |
|---|---|---|
| Q1-9 | 470.2 ‒ 550 MHz | Vezi produsul |
| R1-9 | 520 ‒ 607.8 MHz | Vezi produsul |
| S1-10 | 606.2 ‒ 693.8 MHz | Vezi produsul |
| S2-10 | 614.2 ‒ 693.8 MHz | Vezi produsul |
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 46 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Sennheiser EW-DX SK este un transmitator bodypack wireless echipat cu un conector jack de 3,5 mm, compatibil cu sistemele Sennheiser Evolution Wireless Digital.
Banda de frecvente: R1-9 (520 - 607.8 MHz)
| Frecvență | Detalii frecvență | EW-DX SK |
|---|---|---|
| Q1-9 | 470.2 ‒ 550 MHz | Vezi produsul |
| R1-9 | 520 ‒ 607.8 MHz | Vezi produsul |
| S1-10 | 606.2 ‒ 693.8 MHz | Vezi produsul |
| S2-10 | 614.2 ‒ 693.8 MHz | Vezi produsul |
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii tehnice:
Specificatii Tehnice Sennheiser EW-DX SK (R1-9)
| Tip | Bodypack |
| Alimentare | 2 x AA sau BA 70 |
| Banda de frecvente audio | R1-9 (520 - 607.8 MHz) |
| Greutate | 120 g |
| Dimensiuni | 63 x 80 x 20 mm |
| Tip produs | Transmitator bodypack |
| Video demonstrativ | Da |
| Tagline | bodypack |
Review-uri Sennheiser EW-DX SK (R1-9)