|
|
|
|
|
|
Niciun produs
Sennheiser EW-DP SKP (R1-6)Transmitator pentru microfon shotgun ZD-054382 |
|
Sennheiser EW-DP SKP (R1-6)
Transmitator digital XLR UHF plug-on cu sursa de alimentare phantom power, slot de card microSD si intrare pentru microfon lavaliera. Transmitatorul este compatibil cu sistemele wireless Sennheiser Evolution Wireless Digital.
Banda de frecvente: R1-6 (520 - 576 MHz)
| Frecvență | Detalii frecvență | EW-DP SKP |
|---|---|---|
| R1-6 | 520 ‒ 576 MHz | Vezi produsul |
| S1-7 | 606 ‒ 662 MHz | Vezi produsul |
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 34 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Transmitator digital XLR UHF plug-on cu sursa de alimentare phantom power, slot de card microSD si intrare pentru microfon lavaliera. Transmitatorul este compatibil cu sistemele wireless Sennheiser Evolution Wireless Digital.
Banda de frecvente: R1-6 (520 - 576 MHz)
| Frecvență | Detalii frecvență | EW-DP SKP |
|---|---|---|
| R1-6 | 520 ‒ 576 MHz | Vezi produsul |
| S1-7 | 606 ‒ 662 MHz | Vezi produsul |
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii Tehnice Sennheiser EW-DP SKP (R1-6)
| Tip | Shotgun |
| THD | -60 dB |
| Alimentare | 2.0 - 4.35 V |
| Frecventa radio | UHF |
| Banda de frecvente audio | 20 - 20000 Hz |
| Modulatie | Digital |
| Tip produs | Transmitator pentru microfon shotgun |
| Video demonstrativ | Da |
| Tagline | uhf |
Review-uri Sennheiser EW-DP SKP (R1-6)