Niciun produs
Sennheiser EW-D SK (R1-6)Transmitator bodypack ZD-054355 |
|
Sennheiser EW-D SK (R1-6)
Sennheiser EW-D SK este un transmitator wireless bodypack profesional compatibil cu microfoane lavaliera, headset sau cu instrumentele muzicale. Transmitatorul are un interval dinamic de 134 dB si transmite un semnal audio digital la rezolutia de 24-bit in frecvente UHF. Receptorul include un conector blocabil de 3,5 mm, comutator de mute si poate fi configurat direct de pe receptor sau smartphone. Acoperirea transmitatorului este de pana la 100 m cu latenta de doar 1,9 ms. Autonomia este de 8 ore cu baterii AA sau 12 ore cu acumulatorul optional (nu este inclus).
Banda de frecvente: R1-6 (520 - 576 MHz)
| Frecvență | Detalii frecvență | EW-D SK |
|---|---|---|
| R1-6 | 520 ‒ 576 MHz | Vezi produsul |
| S1-7 | 606 ‒ 662 MHz | Vezi produsul |
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 30 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Sennheiser EW-D SK este un transmitator wireless bodypack profesional compatibil cu microfoane lavaliera, headset sau cu instrumentele muzicale. Transmitatorul are un interval dinamic de 134 dB si transmite un semnal audio digital la rezolutia de 24-bit in frecvente UHF. Receptorul include un conector blocabil de 3,5 mm, comutator de mute si poate fi configurat direct de pe receptor sau smartphone. Acoperirea transmitatorului este de pana la 100 m cu latenta de doar 1,9 ms. Autonomia este de 8 ore cu baterii AA sau 12 ore cu acumulatorul optional (nu este inclus).
Banda de frecvente: R1-6 (520 - 576 MHz)
| Frecvență | Detalii frecvență | EW-D SK |
|---|---|---|
| R1-6 | 520 ‒ 576 MHz | Vezi produsul |
| S1-7 | 606 ‒ 662 MHz | Vezi produsul |
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici generale:
Specificatii tehnice:
Sistem:
Transmitator:
Alimentare:
Specificatii fizice:
Specificatii Tehnice Sennheiser EW-D SK (R1-6)
| Tip | Bodypack |
| Alimentare | 2 x AA / BA 70 |
| Frecventa radio | R1-6 (520 - 576 MHz) |
| Banda de frecvente audio | 20 - 20000 Hz |
| Modulatie | Digital |
| Greutate | 120 g |
| Dimensiuni | 63 x 80 x 20 mm |
| Tip produs | Transmitator bodypack |
| Video demonstrativ | Da |
Review-uri Sennheiser EW-D SK (R1-6)