Niciun produs
Sennheiser EW-D EM (R1-6)Receiver wireless ZD-054350 |
|
Sennheiser EW-D EM (R1-6)
Receiver-ul wireless Sennheiser EW-D EM este o solutie excelenta atat pentru spectacole de muzica, cat si pentru o varietate de alte aplicatii. Cu un design de 1/2 rack si receptie diversity, utilizeaza frecvente pozitionate pe o grila echidistanta, are un interval dinamic de 134 dB si o rezolutie audio 24-bit. Receiver-ul scaneaza automat frecventele, are o latenta de doar 1,9 ms si ofera un raspuns de frecvente audio incadrat intre 20 Hz si 20 kHz ±3 dB, asigurand claritate si stabilitate in utilizare. Configurarea si operarea de pe telefon prin Bluetooth simplifica instalarea echipamentului. Gain-ul este reglabil intre -3 si +42 dB in pasi de 3 dB. Alimentatorul AC/DC este inclus.
Banda de frecvente: R1-6 (520 - 576 MHz)
| Frecvență | Detalii frecvență | EW-D EM |
|---|---|---|
| R1-6 | 520 – 576 MHz | Vezi produsul |
| S1-7 | 606 – 662 MHz | Vezi produsul |
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 28 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Receiver-ul wireless Sennheiser EW-D EM este o solutie excelenta atat pentru spectacole de muzica, cat si pentru o varietate de alte aplicatii. Cu un design de 1/2 rack si receptie diversity, utilizeaza frecvente pozitionate pe o grila echidistanta, are un interval dinamic de 134 dB si o rezolutie audio 24-bit. Receiver-ul scaneaza automat frecventele, are o latenta de doar 1,9 ms si ofera un raspuns de frecvente audio incadrat intre 20 Hz si 20 kHz ±3 dB, asigurand claritate si stabilitate in utilizare. Configurarea si operarea de pe telefon prin Bluetooth simplifica instalarea echipamentului. Gain-ul este reglabil intre -3 si +42 dB in pasi de 3 dB. Alimentatorul AC/DC este inclus.
Banda de frecvente: R1-6 (520 - 576 MHz)
| Frecvență | Detalii frecvență | EW-D EM |
|---|---|---|
| R1-6 | 520 – 576 MHz | Vezi produsul |
| S1-7 | 606 – 662 MHz | Vezi produsul |
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici generale:
Specificatii tehnice:
Specificatii Tehnice Sennheiser EW-D EM (R1-6)
| Tip | Rack |
| Alimentare | 11 - 13 VDC la 300 mA |
| Frecventa radio | UHF |
| Banda de frecvente audio | 20 - 20000 Hz |
| Modulatie | Digital |
| Greutate | Aprox. 1 kg |
| Dimensiuni | 212 x 44 x 189 mm |
| Tip produs | Receiver wireless |
| Video demonstrativ | Da |
| Tagline | uhf rack |
Review-uri Sennheiser EW-D EM (R1-6)