|
|
|
|
|
|
Niciun produs
🪇️ Primăvara sună bine: STUDIO & ÎNREGISTRĂRI AUDIO & DJ MICROFOANE CHITARE PIANE & INSTRUMENTE LUMINI ACCESORII
🪇️ Primăvara sună bine: STUDIO & ÎNREGISTRĂRI AUDIO & DJ MICROFOANE CHITARE PIANE & INSTRUMENTE LUMINI ACCESORII
Sennheiser e 945Microfon dinamic de voce ZD-036869 |
|
|
1 Review(s)
(1 review)
|
Sennheiser e 945
Microfon dinamic super-cardioid pentru voce, puternic si bogat in detalii. Alegerea ideala atunci cand vocea trebuie sa iasa in evidenta. Carcasa metalica rezistenta cu zgomot de manipulare redus.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 17 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
*Pretul de vanzare inainte de campanie
Informatii produs:
Microfon dinamic super-cardioid pentru voce, puternic si bogat in detalii. Alegerea ideala atunci cand vocea trebuie sa iasa in evidenta. Carcasa metalica rezistenta cu zgomot de manipulare redus.
Unitate de vanzare: bucata
E 945 este un microfon de voce dinamic, super-cardioid, conceput special pentru a functiona la presiune mare, oferind un raspuns natural echilibrat. Construit pentru muzicieni activi, ofera rezultate excelente.
Caracteristici:
- Constructie metalica rezistenta, ce ofera incredere
- Capsula cu shock-mount: Sensibilitate scazuta la impact si la zgomotul de manipulare
- Caracteristica polara supercardioid: reduce bleed-ul
- Bobina ce reduce interferentele electrice si zgomotele
- Stabil indiferent de conditiile climatice
- Facut in Germania
- Accesorii incluse
- 1 punga de protectie
- 1 nuca pentru microfon MZQ 800
Specificatii:
- Dimensiuni: 47 x 186 mm
- Conector: XLR 3 pin
- Raspuns frecvente: 40 - 18000 Hz
- Weight: 365 g
- Sensibilitate in camp liber, fara incarcatura (1kHz): 2,0mV/Pa = -54dB (0 dB = 1V/Pa) = -74 dB (0 dB = 1V/ubar)
- Impedanta nominal: 350 Ohm
- Min. impedanta terminare: 1000 Ohm
Specificatii Tehnice Sennheiser e 945
| Subcategorie | Microfoane de voce si live |
| Tip | Dinamic |
| Caracteristica polara | Supercardioid |
| Impedanta | 350 Ohm |
| Garantie | 36 |
| Banda de frecvente | 40 - 18000 Hz |
| Conexiuni | XLR |
| Sensibilitate | 2 |
| Greutate | 365 g |
| Dimensiuni | 47 x 186 mm |
| Tip produs | Microfon dinamic de voce |
| Categorie Principala | Microfoane de voce si live |
Review-uri Sennheiser e 945
foarte bun
un microfon de voce fidel si bogat