|
|
|
|
|
|
Niciun produs
Schoeps Stereo Set CMC 6 + MK 2Set microfoane de studio ZD-054736 |
|
Schoeps Stereo Set CMC 6 + MK 2
Set profesional de microfoane condenser, ideal pentru inregistrari de inalta fidelitate. Acestea sunt realizate cu materiale si electronica de top, ce asigura un nivel minim de distorsiune. Setul include doua amplificatoare de microfon CMC 6, doua capsule omni MK 2, doua nuci de microfon SG 20 si doua windshield-uri. Setul este perfect pentru studio sau inregistrari live si va livra sunet de cea mai inalta calitate in orice scenariu.
Unitate de vanzare: set
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 321 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Set profesional de microfoane condenser, ideal pentru inregistrari de inalta fidelitate. Acestea sunt realizate cu materiale si electronica de top, ce asigura un nivel minim de distorsiune. Setul include doua amplificatoare de microfon CMC 6, doua capsule omni MK 2, doua nuci de microfon SG 20 si doua windshield-uri. Setul este perfect pentru studio sau inregistrari live si va livra sunet de cea mai inalta calitate in orice scenariu.
Unitate de vanzare: set
Specificatii tehnice CMC 6:
Specificatii tehnice MK 2 - omni:
Specificatii Tehnice Schoeps Stereo Set CMC 6 + MK 2
| Tip | Condenser |
| Caracteristica polara | Omnidirectional |
| Impedanta | 42 ohmi |
| Banda de frecvente | 20 - 28000 Hz |
| SPL maxim | 130 dB |
| Conexiuni | XLR - 3 pini |
| Sensibilitate | -35.5 dB (V/Pa) |
| Raport semnal-zgomot | 84 dB |
| Tip produs | Set microfoane de studio |
| Tagline | omnidirectional condenser xlr |
Review-uri Schoeps Stereo Set CMC 6 + MK 2