|
|
|
|
|
|
Niciun produs
Schoeps MiniCMIT BlueMicrofon shotgun ZD-054742 |
|
Schoeps MiniCMIT Blue
Schoeps MiniCMIT este un microfon condenser shotgun compact. Componentele si circuitul acestuia sunt aproape identice cu cele folosite la realizare celorlalte microfoane Schoeps CMIT. Acesta este un microfon supercardioid foarte rezistent, fiind perfect pentru locatii cu conditii meteo problematice. Alimentarea acestuia se poate face prin phantom power P12 sau P48.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 207 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Schoeps MiniCMIT este un microfon condenser shotgun compact. Componentele si circuitul acestuia sunt aproape identice cu cele folosite la realizare celorlalte microfoane Schoeps CMIT. Acesta este un microfon supercardioid foarte rezistent, fiind perfect pentru locatii cu conditii meteo problematice. Alimentarea acestuia se poate face prin phantom power P12 sau P48.
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii tehnice:
Specificatii Tehnice Schoeps MiniCMIT Blue
| Tip | Condenser |
| Caracteristica polara | Supercardioid |
| Banda de frecvente | 60 - 20000 Hz |
| SPL maxim | 130 dB |
| Conexiuni | XLR - 3 pini |
| Sensibilitate | -35 dB (V/Pa) |
| Raport semnal-zgomot | 80 dB |
| Greutate | 78 g |
| Dimensiuni | 151 x 21 mm |
| Tip produs | Microfon shotgun |
| Video demonstrativ | Da |
| Tagline | microfon shotgun condenser supercardioid xlr camera video |
Review-uri Schoeps MiniCMIT Blue