|
|
|
|
|
|
Niciun produs
Schoeps CMIT 5 BlueMicrofon shotgun ZD-054748 |
|
Schoeps CMIT 5 Blue
Schoeps CMIT 5 este un microfon condenser shotgun realizat din componente de cea mai inalta calitate. Acesta este un microfon supercardioid foarte rezistent, fiind perfect pentru locatii cu conditii meteo problematice. Este perfect pentru sunet de film, broadcasting, chiar si pentru aplicatii muzicale. Alimentarea acestuia se poate face prin phantom power P48.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 230 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Schoeps CMIT 5 este un microfon condenser shotgun realizat din componente de cea mai inalta calitate. Acesta este un microfon supercardioid foarte rezistent, fiind perfect pentru locatii cu conditii meteo problematice. Este perfect pentru sunet de film, broadcasting, chiar si pentru aplicatii muzicale. Alimentarea acestuia se poate face prin phantom power P48.
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii tehnice:
Specificatii Tehnice Schoeps CMIT 5 Blue
| Tip | Condenser |
| Caracteristica polara | Supercardioid |
| Banda de frecvente | 40 - 22000 Hz |
| SPL maxim | 132 dB |
| Conexiuni | XLR - 3 pini |
| Sensibilitate | -35 dB (V/Pa) |
| Raport semnal-zgomot | 80 dB |
| Greutate | 95 g |
| Dimensiuni | 251 x 21 mm |
| Tip produs | Microfon shotgun |
| Tagline | microfon shotgun condenser supercardioid xlr camera video |
Review-uri Schoeps CMIT 5 Blue