|
|
|
|
|
|
Niciun produs
Schoeps CMC 1 UAmplificator de microfon ZD-054738 |
|
Schoeps CMC 1 U
Schoeps CMC 1 U este un amplificator de microfon ce ofera o versiune mai compacta a modelului CMC 6. Este complet compatibil cu toate capsulele Schoeps din seria MK si cu toate accesoriile active Colette. Este perfect pentru aplicatii profesionale diverse si este foarte usor de montat si transportat, datorita design-ului sau ultra-compact.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 86 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Schoeps CMC 1 U este un amplificator de microfon ce ofera o versiune mai compacta a modelului CMC 6. Este complet compatibil cu toate capsulele Schoeps din seria MK si cu toate accesoriile active Colette. Este perfect pentru aplicatii profesionale diverse si este foarte usor de montat si transportat, datorita design-ului sau ultra-compact.
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii tehnice:
Specificatii Tehnice Schoeps CMC 1 U
| Tip | Amplificator microfon |
| Banda de frecvente | 20 - 20000 Hz |
| Numar de canale | 1 |
| Conectori iesire | XLR - 3 pini |
| Greutate | 36 g |
| Dimensiuni | 36 x 20 mm |
| Tip produs | Amplificator de microfon |
| Video demonstrativ | Da |
Review-uri Schoeps CMC 1 U