Niciun produs
Royer Labs R-10Microfon ribbon ZD-056927 |
|
Royer Labs R-10
Royer Labs R-10 este un microfon ribbon pasiv cu un raspuns in frecventa de 30 Hz - 15 kHz si un SPL maxim 160 dB, potrivit pentru captarea surselor sonore puternice precum tobele sau amplificatoarele de chitara electrica. Microfonul are o caracteristica polara de tip figure-8, include un ribbon din aluminiu de 2.5 microni si un transformator optimizat care limiteaza saturatia la niveluri ridicate. Include un windscreen intern cu trei straturi, shockmount intern si are o constructie de tip humbucking ce reduce zgomotul electromagnetic. Microfonul este livrat cu suport, husa si o cutie eleganta pentru transport.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 67 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
Informatii produs:
Royer Labs R-10 este un microfon ribbon pasiv cu un raspuns in frecventa de 30 Hz - 15 kHz si un SPL maxim 160 dB, potrivit pentru captarea surselor sonore puternice precum tobele sau amplificatoarele de chitara electrica. Microfonul are o caracteristica polara de tip figure-8, include un ribbon din aluminiu de 2.5 microni si un transformator optimizat care limiteaza saturatia la niveluri ridicate. Include un windscreen intern cu trei straturi, shockmount intern si are o constructie de tip humbucking ce reduce zgomotul electromagnetic. Microfonul este livrat cu suport, husa si o cutie eleganta pentru transport.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici generale:
Specificatii tehnice:
Specificatii Tehnice Royer Labs R-10
| Tip | Ribbon |
| Caracteristica polara | Figure of eight |
| Banda de frecvente | 30 - 15000 Hz |
| Alimentare | Nu |
| SPL maxim | 135 dB |
| Conexiuni | XLR - 3 pini |
| Sensibilitate | -54 dBVPa |
| Conexiune USB | Nu |
| Greutate | 368 g |
| Dimensiuni | 35 x 149 mm |
| Tip produs | Microfon ribbon |
| Video demonstrativ | Da |
| Tagline | figure 8 ribbon xlr |
Review-uri Royer Labs R-10