Niciun produs
Rode Rodecaster ProInterfata audio podcast ZD-041441 |
|
Rode Rodecaster Pro
RodeCaster Pro este un "studio portabil" pentru podcasting si streaming. Acesta vine cu 4 intrari XLR pentru microfoane si 4 iesiri pentru casti. Cu controale foarte intuitive si volum reglabil automat, aceasta unealta te va ajuta sa-ti incepi podcast-ul imediat dupa ce este scoasa din cutie.
Unitate de vanzare: bucata
Acest produs nu mai face parte din oferta Zeedo sau nu se mai produce.
Nou
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 55 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
* PRP = Pret recomandat de producator
Informatii produs:
RodeCaster Pro este un "studio portabil" pentru podcasting si streaming. Acesta vine cu 4 intrari XLR pentru microfoane si 4 iesiri pentru casti. Cu controale foarte intuitive si volum reglabil automat, aceasta unealta te va ajuta sa-ti incepi podcast-ul imediat dupa ce este scoasa din cutie.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici:
- 8 pad-uri asignabile x 8 bank-uri, cu posibilitatea de a schimba culorile
- Conexiune Bluetooth ce permite inregistrarea de podcast-uri la distanta, prin telefon
- 4 preamp-uri de microfon de cea mai inalta calitate
- electronica de clasa A face semnalul auzit in casti sa fie de cea mai mare definitie
- procesare de efecte built-in (compressor, de-esser, high-pass filter, noise gate si ducking) reglabile prin intermediul ecranului LED touchscreen
Specificatii:
- Gama de frecvente - (input): 20 Hz &ndash. 20 kHz
- (output): 20 Hz &ndash. 20 kHz
- Impedanta de intrare: 600 ohm
- Nivel zgomot: &ndash.125dBA
- Nivel maxim output: +3dBU
- Gama dinamica: 100 dBA
- Alimentare: alimentator extern (12 - 15v DC, 1A)
- Conexiune output: USB-C, 1/4 inch TRS stereo
- Bit depth: 24 bit
- Sample rate: 48 kHz
- Mediu stocare: microSD, 512 mb de memorie interna pentru stocare de sample-uri
- Greutate: 1980 g
- Dimensiuni: 350 x 275 x 82 mm
Specificatii Tehnice Rode Rodecaster Pro
| Banda de frecvente | 20 - 20000 Hz |
| Numar de canale | 4 |
| Placa de sunet integrata | Da |
| Intrari microfon | 4 |
| Mediu de stocare | MicroSD |
| Memorie interna | 512 Mb |
| Conexiune computer | USB-C |
| Greutate | 1980 g |
| Dimensiuni | 350 x 275 x 82 mm |
| Tip produs | Interfata audio podcast |
Review-uri Rode Rodecaster Pro