|
|
|
|
|
|
Niciun produs
Rode NT5Microfon Condenser cu diafragma mica ZD-044471 |
|
Rode NT5
NT5 este un microfon condenser cu diafragma mica, ideal pentru aplicatii de inregistrare.
Dispune de o capsula condesner cardioid de 1/2 inch ce ofera un sunet neted si echilibrat.
Modelul sau polar cardioid precis si raspunsul in frecventa larg fac ca NT5 sa fie ideal pentru inregistrarea instrumentelor acustice, tobe sau spectacole live.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 20 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
NT5 este un microfon condenser cu diafragma mica, ideal pentru aplicatii de inregistrare.
Dispune de o capsula condesner cardioid de 1/2 inch ce ofera un sunet neted si echilibrat.
Modelul sau polar cardioid precis si raspunsul in frecventa larg fac ca NT5 sa fie ideal pentru inregistrarea instrumentelor acustice, tobe sau spectacole live.
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii tehnice:
Specificatii mecanice
Continutul pachetului:
Specificatii Tehnice Rode NT5
| Tip | Condenser |
| Caracteristica polara | Cardioid |
| Impedanta | 100 ohm |
| Banda de frecvente | 20 - 20000 Hz |
| Alimentare | P24 |
| SPL maxim | 143 dB |
| Conexiuni | XLR |
| Sensibilitate | -38.0dB |
| Conexiune USB | Nu |
| Greutate | 101 g |
| Dimensiuni | 118 x 20 x 20 mm |
| Tip produs | Microfon Condenser cu diafragma mica |
| Tagline | cardioid condenser xlr |
Review-uri Rode NT5