|
|
|
|
|
|
Niciun produs
ROADINGER Effect Rack Studio 6U 380 mm adancimeCabinet rack ZD-057930 |
|
ROADINGER Effect Rack Studio 6U 380 mm adancime
Roadinger Effect Rack Studio 6U este un cabinet de rack 6U pentru echipamente de 19", cu sine rack pe o singura parte. Are o constructie din placaj multistrat de 7 mm, un finisaj negru laminat, include cadre din profil aluminiu 22 mm cu margini rotunjite si este prevazut cu picioare din cauciuc. Inaltime de montare aprox. 26,5 cm (6U). Dimensiuni: 52 x 41,5 x 33 cm, greutate 3,8 kg.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 12 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Roadinger Effect Rack Studio 6U este un cabinet de rack 6U pentru echipamente de 19", cu sine rack pe o singura parte. Are o constructie din placaj multistrat de 7 mm, un finisaj negru laminat, include cadre din profil aluminiu 22 mm cu margini rotunjite si este prevazut cu picioare din cauciuc. Inaltime de montare aprox. 26,5 cm (6U). Dimensiuni: 52 x 41,5 x 33 cm, greutate 3,8 kg.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici generale:
Specificatii tehnice:
Specificatii Tehnice ROADINGER Effect Rack Studio 6U 380 mm adancime
| Culoare | Negru |
| Material | Lemn |
| Capacitate | 6 U |
| Greutate | 3.8 kg |
| Dimensiuni | 520 x 415 x 330 mm |
| Tip produs | Cabinet rack |
| Tip rack | Rack 19 inch |
| Adancime utila | 380 mm |
| Tagline | rack studio rack 19 inch 6u |
Review-uri ROADINGER Effect Rack Studio 6U 380 mm adancime