|
|
|
|
|
|
Niciun produs
Roadinger Special Combo Case Pro 4UCase regie audio ZD-07471 |
|
Roadinger Special Combo Case Pro 4U
Flightcase regie dj / sunetist.
Echipamentele din imagini nu sunt incluse.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 31 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
* PRP = Pret recomandat de producator
Informatii produs:
Flightcase regie dj / sunetist.
Echipamentele din imagini nu sunt incluse.
Unitate de vanzare: bucata
Echipamentele din imagini nu sunt incluse.
Acest flightcase este solutia profesionala pentru un DJ setup complet echipat. Acomodand de la sistemul PA, 1 cd player dublu, un mixer de 19" si o unitate de efecte, flightcase-ul are in sectiunea TOP 10U. Sectiunea FRONT poate inmagazina pana la 6U.
- capac frontal si dorsal detasabil, pentru un acces rapid si usor.
- cadre din profile de aluminiu de calitate foarte buna.
- coltare metalice rotunde.
- 2 x manere cauciucate, pentru grip mai bun.
- 5 incuietori tip butterfly.
- livrarea include si suruburile pentru sina.
Specificatii Tehnice Roadinger Special Combo Case Pro 4U
| Garantie | 00 |
| Flightcase pentru | Protectie echipamente audio |
| Dimensiuni exterioare | 560 x 605 x 505 mm |
| Culoare | Negru |
| Greutate maxima suportata | 50 kg |
| Top | 10 U |
| Front | 6 U |
| Greutate | 19 kg |
| Tip produs | Case regie audio |
Review-uri Roadinger Special Combo Case Pro 4U