|
|
|
|
|
|
Niciun produs
Neumann TLM 107 Studio SetSet studio microfon condenser ZD-039196 |
|
Neumann TLM 107 Studio Set
Neumann TLM 107 este un microfon de studio versatil cu 5 caracteristici polare comutabile, perfect pentru captarea de voce sau de instrumente. Acesta pastreaza caracterul sonor original al sursei si produce foarte putin zgomot propriu, fiind ideal pentru aplicatii de studio. TLM 107 dispune de asemenea de pad comutabil (0/–6 /–12 dB) si de low cut comutabil (lin/40 Hz/100 Hz). In "Studio set" este inclus si un shockmount EA 4.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 139 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
Informatii produs:
Neumann TLM 107 este un microfon de studio versatil cu 5 caracteristici polare comutabile, perfect pentru captarea de voce sau de instrumente. Acesta pastreaza caracterul sonor original al sursei si produce foarte putin zgomot propriu, fiind ideal pentru aplicatii de studio. TLM 107 dispune de asemenea de pad comutabil (0/–6 /–12 dB) si de low cut comutabil (lin/40 Hz/100 Hz). In "Studio set" este inclus si un shockmount EA 4.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici esentiale:
Specificatii tehnice:
Specificatii Tehnice Neumann TLM 107 Studio Set
| Tip | Condenser |
| Caracteristica polara | Multi-pattern |
| Impedanta | 50 ohm |
| Banda de frecvente | 20 - 20000 Hz |
| Alimentare | 48V +-4V |
| SPL maxim | 141 dB |
| Sensibilitate | 11 mV/Pa |
| Raport semnal-zgomot | 84 dB |
| Conexiune USB | Nu |
| Greutate | 445 g |
| Dimensiuni | 145 x 64 mm |
| Tip produs | Set studio microfon condenser |
| Tagline | multi-pattern condenser phantom power |
Review-uri Neumann TLM 107 Studio Set