|
|
|
|
|
|
Showroom Bucuresti - Consultanta si Ridicare Comenzi. Program L-V / 10:00 - 19:00. Vezi adresa!
Showroom Bucuresti - Consultanta si Ridicare Comenzi. Program L-V / 10:00 - 19:00. Vezi adresa!
Lewitt LCT 540 SMicrofon condenser cardioid ZD-040638 |
|
Lewitt LCT 540 S
Microfonul Lewitt LCT 540 S permite inregistrarea la rezolutie mare a vocii si instrumentelor muzicale.
Este un microfon condenser, cardioid de 1" si cu componente de inalta calitate ce duc claritatea acestui microfon la limite peste spectrul auzului uman.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Atentie: Ultimul produs in stoc!
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 68 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
Pret fara TVA: 2809.09
Lewitt LCT 540 S
Solicita postarea acestui produs in SICAP. Daca ai si alte cerinte, scrie-ne in campul mai jos si un consultant te va contacta in cel mai scurt timp.
Informatii produs:
Microfonul Lewitt LCT 540 S permite inregistrarea la rezolutie mare a vocii si instrumentelor muzicale.
Este un microfon condenser, cardioid de 1" si cu componente de inalta calitate ce duc claritatea acestui microfon la limite peste spectrul auzului uman.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici:
Specificatii Tehnice:
EAN: 9120044043021
Specificatii Tehnice Lewitt LCT 540 S
| Tip | Condenser |
| Caracteristica polara | Cardioid |
| Banda de frecvente | 20 - 20000 Hz |
| Alimentare | +48 V |
| SPL maxim | 136 dB |
| Microfon pentru | Studio |
| Conexiune USB | Nu |
| Greutate | 371 g |
| Dimensiuni | 58 x 52 x 36 mm |
| Tip produs | Microfon condenser cardioid |
| Video demonstrativ | Da |
| Tagline | cardioid condenser phantom power |
Review-uri Lewitt LCT 540 S
| Disponibilitate: La Comanda |
| Disponibilitate: La Comanda |
Ajutați-ne să îmbunătățim noul motor de căutare!
