Niciun produs
LD Systems VIBZ 8 DCMixer audio ZD-030567 |
|
LD Systems VIBZ 8 DC
LD Systems VIBZ 8DC este un mixer analogic cu 8 canale, 4 intrari mono si 3 stereo.
Unitate de vanzare: bucata
Acest produs nu mai face parte din oferta Zeedo sau nu se mai produce.
Nou
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 22 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
LD Systems VIBZ 8DC este un mixer analogic cu 8 canale, 4 intrari mono si 3 stereo.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici:
#Canale mono
- 4 canale intrare linie/microfon mono
- conectori intrare microfon mono 6.3 mm TRS, XLR
- semnal balansat electronic
- banda de frecvente 10 - 45000Hz
- gama de amplificare pentru canalul de microfon mono 0 - 50dB
- banda de frecvente 10 - 45.000 Hz
- banda de amplificare pentru canalul de linie mono 0 - 50dB
- THD 0.0045 %
- impedanta intrare 21 kOhmi
- raport semnal-zgomot 113dB
- phantom power 48 V DC, selectabil
#Canale stereo
- 3 canale intrare linie stereo
- conectori linie stereo 6.3 mm TRS
- tip semnal stereo nebalansat
- banda de frecvente 10 - 45.000 Hz
- gama de amplificare 0 - 50 dB
- THD 0.0045 %
- impedanta intrare 3,7 kOhmi
- raport semnal-zgomot 116dB
- control pentru EQ 2 benzi (High, Low), AUX (DFX) Post, Gain, Low Cut
#Sectiunea principala
- canale auxiliare / Effects Send 1
- conectori canale auxiliare / Effects Send 6.3 mm jack stereo nebalansat
- canale stereo AUX return 1 x stereo
- conectori canale stereo AUX return 2 x 6.3 mm TRS
- iesire Stereo Tape 1 x stereo
- iesire Stereo Tape 2 x RCA
- intrare Stereo Tape 1 x stereo
- intrare Stereo Tape 2 x RCA
- 1 x iesire principala stereo nebalansata, 6.3 mm 1 x XLR
- impedanta iesiri principale (Main) stereo nebalansate 120 Ohmi
- nivel maxim iesiri principale (Main) stereo nebalansate +20 dBu
- 1 x iesire stereo control room, 6.3 mm jack stereo
- 1 x iesire casti, jack 6.3 mm TRS
- are procesor digital de efecte 24-biti cu rezolutie AD/DA
- conector footswitch DFX cu TRS 6.3 mm
- control Phantom Power
- dimensiuni 265 x 78 x 352 mm
- greutate 2.3 Kg
Specificatii Tehnice LD Systems VIBZ 8 DC
| Phantom Power | Da |
| Numar canale | 8 |
| Intrari mono | 4 |
| Intrari stereo | 3 |
| Tip EQ | 3 benzi |
| EQ | Da |
| Procesor efecte | Da |
| Raspuns in frecventa | 10 Hz - 45 kHz |
| Greutate | 2.3 kg |
| Dimensiuni | 265 x 77 x 350 mm |
| Tip produs | Mixer audio |
| Video demonstrativ | Da |
| Interfata USB | Nu |
Review-uri LD Systems VIBZ 8 DC