Niciun produs
LD Systems SUB 88Subwoofer pasiv ZD-030447 |
|
LD Systems SUB 88
LD Systems SUB 88 este un subwoofer pasiv pentru instalatii audio ce are 2 difuzoare de 8 inchi si o putere totala de 200W RMS.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 16 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
LD Systems SUB 88 este un subwoofer pasiv pentru instalatii audio ce are 2 difuzoare de 8 inchi si o putere totala de 200W RMS.
Unitate de vanzare: bucata
LD Systems SUB 88 este potrivit pentru instalatii audio in pub-uri, baruri, cafenele si centre comerciale si ofera un sunet precis cu caracteristici dinamice. Suna perfect in combinatie cu boxele pasive SAT 42/62/242, ce necesita un amplificator extern precum DJ200.
Caracteristici:
- subwoofer pasiv bandpass LD Systems SUB 88
- putere RMS 200W
- putere Peak 800W
- banda de frecvente 40 - 120 Hz
- SPL @ 1m - 92 dB
- SPL Maxim - 115 dB
- impedanta 8 Ohmi
- conectori intrare Clamp
- conectori iesire Clamp
- realizat din lemn stratificat de 15 mm
- dimensiuni 600 x 250 x 300 mm
- greutate 15 Kg
Specificatii Tehnice LD Systems SUB 88
| Banda de frecvente | 40 - 120 Hz |
| Culoare | Negru |
| Putere RMS | 200 W |
| SPL maxim | 115 dB |
| Putere Peak | 800 W |
| Greutate | 13.3 Kg |
| Dimensiuni | 600 x 250 x 350 mm |
| Tip produs | Subwoofer pasiv |
| Difuzor (inchi) | 2 x 8 |
| Impedanta (ohmi) | 8 |
| Tagline | subwoofer pasiva 2x8 inch 8 inch negru |
Review-uri LD Systems SUB 88