Niciun produs
LD Systems DAVE 15 G4XSistem de sonorizare cu Bluetooth ZD-052191 |
|
LD Systems DAVE 15 G4X
LD Systems DAVE 15 G4X este un sistem de sonorizare 2.1 compact, excelent pentru evenimente de dimensiuni mici si medii. Sistemul dispune de un subwoofer de 15 inch si doi sateliti cu woofere de 8 inch, oferind o putere totala de 2060 W. Sistemul LD Systems DAVE 15 G4X produce o dispersie sonora omogena datorita noilor ghiduri de unde, include un mixer cu 6 canale, EQ, reverb si beneficiaza de mai multe tipuri de intrari, inclusiv microfon, Hi-Z sau dispozitive de linie. Sistemul permite streaming wireless prin Bluetooth si este echipat cu intrare digitala stereo SPDIF TOSLINK.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 129 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
LD Systems DAVE 15 G4X este un sistem de sonorizare 2.1 compact, excelent pentru evenimente de dimensiuni mici si medii. Sistemul dispune de un subwoofer de 15 inch si doi sateliti cu woofere de 8 inch, oferind o putere totala de 2060 W. Sistemul LD Systems DAVE 15 G4X produce o dispersie sonora omogena datorita noilor ghiduri de unde, include un mixer cu 6 canale, EQ, reverb si beneficiaza de mai multe tipuri de intrari, inclusiv microfon, Hi-Z sau dispozitive de linie. Sistemul permite streaming wireless prin Bluetooth si este echipat cu intrare digitala stereo SPDIF TOSLINK.
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii Tehnice LD Systems DAVE 15 G4X
| Banda de frecvente | 33 - 20000 Hz |
| Culoare | Negru |
| Putere RMS | 1030 W |
| Difuzor inalte | 0.5 inch |
| SPL maxim | 130 dB |
| Putere Peak | 2060 W |
| Greutate | 53.9 kg |
| Tip produs | Sistem de sonorizare cu Bluetooth |
| Video demonstrativ | Da |
| Configuratie (numar cai) | 2 |
| Difuzor joase-medii (inchi) | 2 x 8 |
| Bluetooth | Da |
| Tagline | 2 cai bluetooth 1030w rms 2060w peak |
Review-uri LD Systems DAVE 15 G4X