|
|
|
|
|
|
Niciun produs
🪇️ Primăvara sună bine: STUDIO & ÎNREGISTRĂRI AUDIO & DJ MICROFOANE CHITARE PIANE & INSTRUMENTE LUMINI ACCESORII
🪇️ Primăvara sună bine: STUDIO & ÎNREGISTRĂRI AUDIO & DJ MICROFOANE CHITARE PIANE & INSTRUMENTE LUMINI ACCESORII
LD Systems BM1Microfon de suprafata ZD-030332 |
|
LD Systems BM1
Microfonul de suprafata LD Systems BM-1 este potrivit pentru conferinte cat si pentru aplicatii de studio unde se doreste un raspuns in frecventa liniar.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 7 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Microfonul de suprafata LD Systems BM-1 este potrivit pentru conferinte cat si pentru aplicatii de studio unde se doreste un raspuns in frecventa liniar.
Unitate de vanzare: bucata
Microfonul de suprafata LD Systems BM-1 are dimensiuni reduse si un unghi uniform de receptie si captare a semnalului audio.
Caracteristici:
- carcasa robusta si solida
- izoleaza foarte bine zgomotele produse de obiecte, datorita cauciucului de izolatie dispus la baza
- adaptor integral phantom power si preamplificator
- tip cardioid electret
- sensitivitate -36 dB
- SPL 135 dB
- raport semnal zgomot 73 dB
- conector XLR 3p
- accesorii inclus: cablu mini XLR / XLR 6 m
Specificatii Tehnice LD Systems BM1
| Tip | Condenser |
| Caracteristica polara | Cardioid |
| Garantie | 24 |
| Banda de frecvente | 50 - 20000 Hz |
| Phantom Power | 48 V |
| Tip microfon | De suprafata |
| Conexiuni | XLR |
| Sensibilitate | - 36 dB +- 3 dB-Pa (15.8 mV-Pa&65289 |
| Greutate | 0.35 kg |
| Dimensiuni | 74.5 x 27 x 93.5 mm |
| Tip produs | Microfon de suprafata |
Review-uri LD Systems BM1