|
|
|
|
|
|
Showroom Bucuresti - Consultanta si Ridicare Comenzi. Program L-V / 10:00 - 19:00. Vezi adresa!
Showroom Bucuresti - Consultanta si Ridicare Comenzi. Program L-V / 10:00 - 19:00. Vezi adresa!
KZ Acoustics EDX WhiteCasti monitorizare In-Ear ZD-042962 |
|
|
2 Review(s)
(2 review-uri)
|
KZ Acoustics EDX White
EDX - Casti profesionale In-ear pentru monitorizare cu un driver de 10mm (1DD) per casca.
Ofera o calitate audio excelenta, un design ergonomic si confortabil ce permite miscarea pe scena si purtarea acestor casti pe durate indelungate.
Configuratie cablu: B pin
Unitate de vanzare: pereche
Nou
28 Aprilie 2026
Atentie: Ultimul produs in stoc!
* Pentru produsele sensibile igienic, returul nu mai este posibil dupa desigilare. (detalii)
Avantaje Zeedo:
2% din valoarea comenzii puncte bonus! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Pret fara TVA: 41.32
KZ Acoustics EDX White
Solicita postarea acestui produs in SICAP. Daca ai si alte cerinte, scrie-ne in campul mai jos si un consultant te va contacta in cel mai scurt timp.
Informatii produs:
EDX - Casti profesionale In-ear pentru monitorizare cu un driver de 10mm (1DD) per casca.
Ofera o calitate audio excelenta, un design ergonomic si confortabil ce permite miscarea pe scena si purtarea acestor casti pe durate indelungate.
Configuratie cablu: B pin
Unitate de vanzare: pereche
Caracteristici esentiale:
Castile vin echipate cu un driver dinamic magnetic de ø10 mm, pentru frecvente joase
Diver-ul poate ajunge la 10Hz

Carligele pentru urechi KZ EDX se potrivesc usor auriculei, facand castile foarte confortabile si stabile de purtat.
KZ EDX poate reduce in mod eficient interferentele zgomotului extern si va puteti bucura de muzica prin ajustarea volumului la 15-30%.
Dispune de pini de 0.75mm standard placati cu aur.

Specificatii tehnice:
Acest model vine cu cablu simplu, fara microfon.
EAN: 6970493061335
Specificatii Tehnice KZ Acoustics EDX White
| Impedanta | 23 ohm |
| Banda de frecvente | 10 - 20000 Hz |
| Culoare | Alb |
| Cablu | 120cm |
| Cablu detasabil | Da |
| Greutate | 23g |
| Design | In-Ear |
| Tip produs | Casti monitorizare In-Ear |
| Noise Cancelling | Nu |
| Tip transmisie | Cablu |
| Sistem | Inchise |
| Tip Driver | Dinamic |
| Drivere per casca | 1 |
Review-uri KZ Acoustics EDX White
KZ Acoustics EDX White
KZ Acoustics EDX White
Sunt casti stereo de o calitate superioara. Sunt mult peste castile de telefon.
| IN STOC |
| Disponibilitate: La Comanda |
| Disponibilitate: La Comanda |
| Contactati-ne pentru disponibilitate |
Ajutați-ne să îmbunătățim noul motor de căutare!

Asa si asa
Bune de auzit ceva in ele, nimic deosebit. Dar la banii astia nu ai cum sa ai pretentii.