|
|
|
|
|
|
Niciun produs
Hercules HCSS-200BSet stative boxe ZD-056715 |
|
Hercules HCSS-200B
Hercules HCSS-200B este un set de doua stative robuste pentru boxe, prevazute cu baza de tip trepied si adaptor inteligent compatibil cu flanse de 35 mm si 38 mm. Inaltimea se regleaza intre 1280 si 2050 mm, fiecare stativ suportand o greutate de pana la 45 kg. Constructia usoara, de 2.7 kg per stativ, ofera stabilitate si un transport usor. Setul include o husa rezistenta, utila pentru transport si depozitare, fiind o solutie practica pentru scene, trupe sau companii de rental.
Unitate de vanzare: set
Nou
In stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 9 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
Informatii produs:
Hercules HCSS-200B este un set de doua stative robuste pentru boxe, prevazute cu baza de tip trepied si adaptor inteligent compatibil cu flanse de 35 mm si 38 mm. Inaltimea se regleaza intre 1280 si 2050 mm, fiecare stativ suportand o greutate de pana la 45 kg. Constructia usoara, de 2.7 kg per stativ, ofera stabilitate si un transport usor. Setul include o husa rezistenta, utila pentru transport si depozitare, fiind o solutie practica pentru scene, trupe sau companii de rental.
Unitate de vanzare: set
Caracteristici generale:
Specificatii tehnice:
Specificatii Tehnice Hercules HCSS-200B
| Tip | Set stative boxe |
| Culoare | Negru |
| Reglabil inaltime | Da |
| Inaltime | 1280 x 2050 mm |
| Diametru | 35 si 38 mm |
| Sarcina maxima | 45 kg |
| Greutate | 2.7 kg / stativ |
| Tip produs | Set stative boxe |
| Tagline | stativ boxa set 45kg reglabil inaltime negru |
Review-uri Hercules HCSS-200B