Niciun produs
Genelec 8030 CRWMonitor activ de studio ZD-051690 |
|
Genelec 8030 CRW
Genelec 8030C este un monitor de studio activ, pe 2 cai, de mici dimensiuni, dar de inalta calitate.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 61 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
Informatii produs:
Genelec 8030C este un monitor de studio activ, pe 2 cai, de mici dimensiuni, dar de inalta calitate.
Unitate de vanzare: bucata
Designul caracteristic GENELEC rotunjit al modelului 8030C ofera performante de referinta necolorate atat pe axa, cat si in afara ei, iar comutatoarele de compensare a camerei de pe panoul din spate, va permit astfel sa optimizati monitorul pentru acustica individuala a camerei.
Genelec 8030 ofera un sunet precis si detalii uimitoare si este potrivit atat in studio-uri de mici dimensiuni cat si in unlele mai mari.
Specificatii:
Specificatii Tehnice Genelec 8030 CRW
| Tip | Activ |
| Banda de frecvente | 47 - 25.000 Hz |
| Configuratie | 2 cai |
| Putere RMS | 100 W |
| SPL maxim | 104 dB |
| Greutate | 5 Kg |
| Dimensiuni | 299 x 189 x 178 mm |
| Tip produs | Monitor activ de studio |
| Difuzor joase (inchi) - Interval | 5 - 8 |
| Tagline | 2 cai 100w rms |
Review-uri Genelec 8030 CRW