Niciun produs
Focusrite Scarlett 18i20 4th GenInterfata audio ZD-052287 |
|
|
2 Review(s)
(2 review-uri)
|
Focusrite Scarlett 18i20 4th Gen
Scarlett 18i20 este o interfata audio USB cu 18 intrari si 20 iesiri, opt preamplificatoare de generatia a patra (69 dB castig) si control remote.
Ofera moduri Auto Gain si Clip Safe, conversie de 24 biti la 192 kHz cu 122 dB dinamic si I/O ADAT, SPDIF, si Word Clock.
Include software Focusrite Control 2, amplificatoare pentru casti personalizate, comutare A/B pentru difuzoare si microfon de talkback, alaturi de Pro Tools Intro+ si Ableton Live Lite.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 64 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
Informatii produs:
Scarlett 18i20 este o interfata audio USB cu 18 intrari si 20 iesiri, opt preamplificatoare de generatia a patra (69 dB castig) si control remote.
Ofera moduri Auto Gain si Clip Safe, conversie de 24 biti la 192 kHz cu 122 dB dinamic si I/O ADAT, SPDIF, si Word Clock.
Include software Focusrite Control 2, amplificatoare pentru casti personalizate, comutare A/B pentru difuzoare si microfon de talkback, alaturi de Pro Tools Intro+ si Ableton Live Lite.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici esentiale:
Software inclus:
Disclaimer software inclus:
Pachetul software inclus cu acest produs poate suferi modificari fara notificare prealabila, in functie de politica si actualizarile operate de producator. Desi depunem eforturi pentru a mentine informatiile de pe site cat mai corecte si actualizate, pot exista diferente temporare intre continutul afisat pe pagina produsului si oferta curenta comunicata oficial de producator. Pentru cele mai recente si exacte informatii privind software-ul inclus, va recomandam sa consultati pagina oficiala a producatorului.
Update: Focusrite Scarlett 18i20 dispune acum 16 canale de intrare/iesire ADAT, permitand utilizatorilor sa extinda de la opt intrari si iesiri la un total de 16 intrari si iesiri la 44.1/48kHz prin ADAT, ajungand astfel la un total de 24 de intrari si 28 de iesiri - ideal pentru sesiuni live, inregistrari de amploare si configuratii care necesita multe intrari si iesiri. Pentru a beneficia de aceasta noua functionalitate, utilizatorii trebuie sa conecteze interfata audio la computer si sa actualizeze software-ul Focusrite Control 2.
Specificatii Tehnice
Compatibilitate Software: Mac, PC Windows, Chromebook, iPad cu USB-C si iPhone.
Alimentare: 100-240V, 50/60Hz, 30W (cablu IEC inclus)
Dimensiuni: 442 x 259.73 x 46.55 mm
Greutate: 3.3 kg
Continutul pachetului:
Specificatii Tehnice Focusrite Scarlett 18i20 4th Gen
| Tip | Interfata Audio |
| Iesire casti | 2 |
| Numar intrari | 18 |
| Numar iesiri | 20 |
| Rezolutie audio | 24 bit |
| Greutate | 3.3 kg |
| Dimensiuni | 442 x 259.73 x 46.55 mm |
| Tip produs | Interfata audio |
| Video demonstrativ | Da |
| Tip Conexiune | USB |
| Sample Rate | 192 kHz |
| Intrari de microfon | 8 |
| Intrari de linie | 8 |
| Intrari de instrument | 2 |
| Iesiri tip linie | 10 |
| Midi IN OUT | Da |
| Tagline | 18 intrari 20 iesiri usb midi |
Review-uri Focusrite Scarlett 18i20 4th Gen
Interfață
Un produs excelent!
A primit cinci stele pentru că sunetul este surprinzător de bun! Construcție robustă și elegantă in același timp. Totul este intuitiv, simplu de utilizat.
Sunt foarte mulțumit de acest produs, iar echipei ZEEDO SHOP sincere felicitări!
Sărbători fericite, multă sănătate și succes în continuare!
Un produs de calitate
Comandă livrată rapid. Ambalata conform standardelor. Recomand cu încredere !!!