Niciun produs
Audix VX10Microfon de voce ZD-033971 |
|
Audix VX10
VX10 este un microfon condenser pentru live si broadcast ce ofera o calitate a sunetului de studio pe scena.
- Pentru aplicatii de live, studio si broadcast, lead vocals, backing vocals, discurs, instrumente acustice, anunturi on air, transmisii live.
- Reproducere clara a sunetului cu detalii exceptionale si realism.
- Fara distors.
- Capabil de a izola vocea de instrumente pe scena.
- Excelent si pentru instrumente precum chitare, instrumente de suflat, percutie, tobe si pian.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 65 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
* PRP = Pret recomandat de producator
Informatii produs:
VX10 este un microfon condenser pentru live si broadcast ce ofera o calitate a sunetului de studio pe scena.
- Pentru aplicatii de live, studio si broadcast, lead vocals, backing vocals, discurs, instrumente acustice, anunturi on air, transmisii live.
- Reproducere clara a sunetului cu detalii exceptionale si realism.
- Fara distors.
- Capabil de a izola vocea de instrumente pe scena.
- Excelent si pentru instrumente precum chitare, instrumente de suflat, percutie, tobe si pian.
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii:
- Tip: Condenser
- Frecventa de raspuns: 40 - 20.000 Hz
- Caracteristica polara: Cardioid
- Impedanta iesire: 250 ohm
- Sensibilitate: 24 mV/Pa @ 1k
- Raport semnal-zgomot: 75 dB
- SPL maxim: 138 dB
- Conector: XLR tata in 3 pini
- Material: Aliaj zinc si alama
- Greutate: 310 g
- Finisaj negru
Include accesorii:
- Nuca de microfon MC1
- Husa de protectie microfon P1
- Carcasa din lemn pentru transport, captusita pe interior
Specificatii Tehnice Audix VX10
| Tip | Condenser |
| Caracteristica polara | Cardioid |
| Impedanta | 250 ohm |
| Banda de frecvente | 40 - 20.000 Hz |
| SPL maxim | 138 dB |
| Conexiuni | XLR |
| Sensibilitate | 24 mVPa @ 1k |
| Raport semnal-zgomot | 75 dB |
| Greutate | 310 g |
| Tip produs | Microfon de voce |
| Tagline | microfon condenser cardioid xlr voce live |
Review-uri Audix VX10