Showroom Bucuresti - Consultanta si Ridicare Comenzi. Program L-V / 10:00 - 19:00. Vezi adresa!
Showroom Bucuresti - Consultanta si Ridicare Comenzi. Program L-V / 10:00 - 19:00. Vezi adresa!
Audix D4Microfon de instrument ZD-033979 |
|
Audix D4
Audix D4 este un microfon dinamic pentru instrumente ca saxofon, saxofon bariton, tobe, flaut, trombon, bass acustic, amplificatoare de bass.
- O reproducere clara a sunetului.
- Compact, usor de pozitionat.
- Pentru aplicatii de scena, studio sau broadcast.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Atentie: Ultimul produs in stoc!
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 18 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
Pret fara TVA: 734.71
Audix D4
Solicita postarea acestui produs in SICAP. Daca ai si alte cerinte, scrie-ne in campul mai jos si un consultant te va contacta in cel mai scurt timp.
Informatii produs:
Audix D4 este un microfon dinamic pentru instrumente ca saxofon, saxofon bariton, tobe, flaut, trombon, bass acustic, amplificatoare de bass.
- O reproducere clara a sunetului.
- Compact, usor de pozitionat.
- Pentru aplicatii de scena, studio sau broadcast.
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii:
- Tip: Dinamic
- Frecventa de raspuns: 40 - 18.000 Hz
- Caracteristica polara: Hipercardioid
- Impedanta iesire: 280 ohm
- Sensibilitate: 1.4 mV/Pa @ 1k
- Tehnologie capsula: VLM tip D
- SPL maxim: 144 dB
- Conector: XLR tata in 3 pini
- Finisaj negru
- Greutate: 128 g
Include accesorii:
- Nuca de microfon DCLIP
- Husa de protectie P1
EAN: 687471121030
Specificatii Tehnice Audix D4
| Tip | Dinamic |
| Caracteristica polara | Hipercardioid |
| Impedanta | 280 ohm |
| Banda de frecvente | 40 - 18.000 Hz |
| SPL maxim | 144 dB |
| Conexiuni | XLR |
| Sensibilitate | 1.4 mVPa @ 1k |
| Greutate | 128 g |
| Tip produs | Microfon de instrument |
| Tobe si percutii | da |
| Instrumente de suflat | da |
| Instrumente cu coarde | da |
| Speciale | saxofon |
| Recomandat tobe | tom |
Review-uri Audix D4
| IN STOC |
| IN STOC |
| IN STOC |
| Contactati-ne pentru disponibilitate |
Ajutați-ne să îmbunătățim noul motor de căutare!
