Showroom Bucuresti - Consultanta si Ridicare Comenzi. Program L-V / 10:00 - 19:00. Vezi adresa!
Showroom Bucuresti - Consultanta si Ridicare Comenzi. Program L-V / 10:00 - 19:00. Vezi adresa!
Audix OM11Microfon de voce ZD-033969 |
|
Audix OM11
OM11 este un microfon dinamic, dedicat aplicatiilor profesionale precum concerte, avand un noise extrem de scazut.
- O varietate larga de aplicatii: live stage, live recording, lead vocals, backing vocals, home studio sau broadcast.
- Reproducere clara a sunetului.
- Fara distors.
- Capabil de a izola vocea de instrumente pe scena.
- Excelente pentru inregistrare live, broadcast, home studio.
- Poate fi utilizat atat in locatii interioare cat si in concerte in aer liber.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Atentie: Ultimul produs in stoc!
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 24 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
Pret fara TVA: 1009.92
Audix OM11
Solicita postarea acestui produs in SICAP. Daca ai si alte cerinte, scrie-ne in campul mai jos si un consultant te va contacta in cel mai scurt timp.
Informatii produs:
OM11 este un microfon dinamic, dedicat aplicatiilor profesionale precum concerte, avand un noise extrem de scazut.
- O varietate larga de aplicatii: live stage, live recording, lead vocals, backing vocals, home studio sau broadcast.
- Reproducere clara a sunetului.
- Fara distors.
- Capabil de a izola vocea de instrumente pe scena.
- Excelente pentru inregistrare live, broadcast, home studio.
- Poate fi utilizat atat in locatii interioare cat si in concerte in aer liber.
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii:
- Tip: Dinamic
- Frecventa de raspuns: 50 - 18.000 Hz
- Caracteristica polara: Hipercardioid
- Impedanta iesire: 200 ohm
- Sensibilitate: 1.9 mV/Pa @ 1k
- Tehnologia capsulei: VLM, tip C
- SPL maxim: 140 dB
- Conector: XLR tata in 3 pini
- Material: Aliaj zinc
- Greutate: 370 g
- Finisaj negru
Include accesorii:
- Nuca de microfon MC1
- Husa de protectie microfon P1
EAN: 687471101186
Specificatii Tehnice Audix OM11
| Tip | Dinamic |
| Caracteristica polara | Hipercardioid |
| Impedanta | 200 ohm |
| Banda de frecvente | 50 - 18.000 Hz |
| SPL maxim | 140 dB |
| Conexiuni | XLR |
| Sensibilitate | 1.9 mVPa @ 1k |
| Greutate | 370 g |
| Tip produs | Microfon de voce |
| Tagline | microfon dinamic cardioid xlr voce live |
Review-uri Audix OM11
Ajutați-ne să îmbunătățim noul motor de căutare!
