|
|
|
|
|
|
Niciun produs
🪇️ Primăvara sună bine: STUDIO & ÎNREGISTRĂRI AUDIO & DJ MICROFOANE CHITARE PIANE & INSTRUMENTE LUMINI ACCESORII
🪇️ Primăvara sună bine: STUDIO & ÎNREGISTRĂRI AUDIO & DJ MICROFOANE CHITARE PIANE & INSTRUMENTE LUMINI ACCESORII
Audix ADX40Microfon teatru / cor ZD-034040 |
|
Audix ADX40
ADX40 este un microfon in miniatura, de install, dedicat grupurilor vocale, corurilor sau productiilor de teatru.
- Destinat pentru a fi pozitionat intr-o pozitie overhead ce permite preluarea sunetului dintr-o incapere.
- Excelent pentru coruri, grupuri vocale, orchestre, zone cu instrumente simfonice, scenete scolare, productii de teatru.
DISPONIBIL SI IN VARIANTELE ADX40W, ADX40HC, ADX40WHC.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 20 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
*Pretul de vanzare inainte de campanie
Informatii produs:
ADX40 este un microfon in miniatura, de install, dedicat grupurilor vocale, corurilor sau productiilor de teatru.
- Destinat pentru a fi pozitionat intr-o pozitie overhead ce permite preluarea sunetului dintr-o incapere.
- Excelent pentru coruri, grupuri vocale, orchestre, zone cu instrumente simfonice, scenete scolare, productii de teatru.
DISPONIBIL SI IN VARIANTELE ADX40W, ADX40HC, ADX40WHC.
Unitate de vanzare: bucata
Pachetul include:
Specificatii Tehnice Audix ADX40
| Tip | Condenser |
| Caracteristica polara | Cardioid |
| Impedanta | 250 ohm |
| Garantie | 36 |
| Banda de frecvente | 40 - 20.000 Hz |
| Categorie Produs | Microfoane Suspendabile |
| SPL maxim | 130 dB |
| Sensibilitate | 5 mV Pa @1k |
| Raport semnal-zgomot | 65 dB |
| Greutate | 110 g |
| Tip produs | Microfon teatru / cor |
Review-uri Audix ADX40