|
|
|
|
|
|
Niciun produs
🪇️ Primăvara sună bine: STUDIO & ÎNREGISTRĂRI AUDIO & DJ MICROFOANE CHITARE PIANE & INSTRUMENTE LUMINI ACCESORII
🪇️ Primăvara sună bine: STUDIO & ÎNREGISTRĂRI AUDIO & DJ MICROFOANE CHITARE PIANE & INSTRUMENTE LUMINI ACCESORII
Audix M40B12SMicrofon tavan ZD-048695 |
|
Audix M40B12S
Microfon de conferinta coneput pentru a fi montat pe tavanul incaperii.Acesta are o caracteristica polara supercardioid si necesita phantom power de 18-52 V.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Atentie: Ultimul produs in stoc!
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 30 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
* PRP = Pret recomandat de producator
Informatii produs:
Microfon de conferinta coneput pentru a fi montat pe tavanul incaperii.Acesta are o caracteristica polara supercardioid si necesita phantom power de 18-52 V.
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii:
Specificatii Tehnice Audix M40B12S
| Subcategorie | Microfoane pt instalatii si conferinta |
| Tip | Condenser |
| Caracteristica polara | Supercardioid |
| Impedanta | 150 ohmi |
| Garantie | 36 |
| Banda de frecvente | 60 - 10000 Hz |
| Phantom Power | 18 - 52 V |
| Sensibilitate | 37 mV / Pa @ 1k |
| Greutate | 20 g |
| Tip produs | Microfon tavan |
Review-uri Audix M40B12S