|
|
|
|
|
|
Niciun produs
Audio Technica PRO70Microfon lavaliera ZD-013372 |
|
Audio Technica PRO70
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 15 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii Tehnice Audio Technica PRO70
| Tip | Condenser |
| Model microfon | Lavaliera |
| Caracteristica polara | Cardioid |
| Impedanta | 200 ohm |
| Banda de frecvente | 100 Hz - 14 kHz |
| Lungime cablu | 1.8 m |
| Phantom Power | Phantom 11-52V DC sau baterie |
| SPL maxim | 123 dB |
| Conexiuni | 3 pini AT |
| Sensibilitate | -45 |
| Raport semnal-zgomot | 67 dB |
| Filtru High-pass | 80 Hz |
| Greutate | 8 g 134 g |
| Tip produs | Microfon lavaliera |
| Tagline | microfon headset lavaliera condenser cardioid phantom power |
Review-uri Audio Technica PRO70